10.10. - 16.10.2022

10.10.2022

Začátkem týdne můžeme ještě pociťovat vliv nedělního úplňku v Beranu. Dělejme vše pro náš vnitřní klid, rovnováhu a soulad s druhými.

Planeta Pluto, která je opět od neděle v přímém chodu, nám dává možnost přehodnotit náš vztah k autoritám, k našim pracovním ambicím a ctižádosti. Vede nás cestou přijetí zodpovědnosti za svůj život. Dává důraz na pracovitost, disciplínu, schopnost se uskromnit a něco si odříci.

Slunce ve Vahách, podporované Venuší, tvoří trigon na planetu Saturn ve Vodnáři. Blahodárný aspekt, podporující moudré a vyzrálé chování v partnerství a v mezilidských vztazích. Napomáhá citové stabilitě, uzavírání dlouhodobých vztahů, kontaktů, smluv a spolupráci. Je to aspekt lásky, empatie, ale i trpělivosti a pokory. Přispěje k realizaci a dokončování našich záměrů.

V úterý brzo ráno vstupuje planeta Merkur opět do znamení VAH, a již po několikáté uzavře opozici na Jupitera, kterou již známe z minulých týdnů. Konstelace varuje před přílišnou argumentací, potřebou neustále se k něčemu vyjadřovat, hádat se o pravdu, něco hodnotit a mluvit a mluvit. Máme přehodnotit své názory, přiznat si pravdu a učit se názorové toleranci. Hlídejme si své myšlenky a slova, zda zbytečně něco nezveličujeme a nedáváme tomu větší význam, než je nutné. Hledejme vhodná řešení pro obě strany, chtějme se domluvit.

Konstelace planety Mars v nepříznivém aspektu k Neptunu může přinést nějaká rozčarování či zklamání v rámci našich aktivit a snah, vztahů k lidem. Naše kroky mohou být zmatené a nereálné.

Můžeme něčím nebo někde zbytečně plýtvat energií a oslabit tak svou imunitu. Pozor na infekce, přemíru alkoholu a jiných omamných látek.

Nejkrásnější slova jsou skutky.

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper

 SPOLUPRÁCE

Vyhněte se mocenským bojům, konfliktům a soupeření, jež vycházejí z touhy ega vyhrát. Spolupráce s cílem nejvyššího dobra napomáhá harmonii a pospolitosti a v každém podporuje to nejlepší. Dejte si za cíl, aby každý měl pocit uspokojení z vykonané práce. Budete tak klem sebe šířit dobrou vůli a harmonii. Andělé vás vedou k tomu, abyste lidi spojovali dohromady. Hledejte možnosti, jak si vzájemně pomáhat. Otevřete-li se sdílení, budete z toho mít prospěch a vy a andělé vašim snahám požehnají.

Afirmace: Se všemi spolupracuji.