11.10. - 17.10.2021

11.10.2021

Končí retrográdní fáze další z planet, a to Saturna ve Vodnáři, hned v pondělí 11.10.2021. Věci se pohnou v před v oblasti zodpovědnosti, svobody, nových pravidel a vymezení se.

Stellium ve Vahách se pomalu rozvolňuje a s tím i rozbouřené poměry ve společnosti.

Slunce bude vytvářet krásný trigon s Jupiterem ve Vodnáři, což poukazuje na čas plný nadšení, radosti, očekávání slibné budoucnosti a svobody, i velkých ideálů a podpory.

V neděli ovšem vytvoří Slunce ve Vahách další aspekt, tentokrát nepříznivý, a to s Plutem v Kozorohu. Jedná se o připomínku toho, že pokud chceme radikální změnu poměrů kolem nás, musíme především změnu provést u sebe. Hlídejme si své emoce a sklony jednat sebedestruktivně. Nepodléhejme strachu.

Nemělo by nás to svádět ani k dominanci nad druhými, dožadování se toho, co nám Ego diktuje a po čem skrytě touží. Odhalme tyto vnitřní démony v nás a zbavme se jich.  

Zesílí mocenské ambice některých lidí. Můžeme začínat vnímat věci, které se dějí za scénou, které se utajují a které mohou na povrch vyplouvat ve formě silné manipulace

Vztahy poznamená vliv Venuše ve Střelci v opozici na Černou lunu v Blížencích a v trigonu na Chirona. Bude ukázáno, co je třeba uzdravit v rámci mezilidské komunikace, kde vězí slabiny. 

Sextil mezi Merkurem ve Vahách a Venuší ve Střelci bude dbát na korektnost, otevřenost, mírnost a nadhled při vyjednávání.


Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

URČENÍ - Andělé vám připomínají, že každá situace nebo osoba, s níž se na vaší cestě setkáváte, má nějaký význam.

Některé vás mají posílit, jiné vám zase nabízejí příležitost vyřešit nebo opustit minulost, zbavit se starých vzorců, a další vám mají působit radost.

Smyslem vašeho života je skutečně dělat to, co vám přináší radost, uspokojení a naplnění. Právě tyto duševní kvality vás přivedou na cestu vašeho určení. Jakmile budete na své životní cestě, nenechte se od svého poslání nikým ani ničím odvádět.

Požádejte svého anděla, aby vám pomohl najít smysl vaší současné situace nebo, pokud jste připraveni, vaše životní poslání.

Napněte své síly i sílu vůle a chopte se svého záměru naplnit své určení. Andělé vás budou podporovat a pomohou vám k úspěchu.

Afirmace: Mám sílu i odhodlání.