13.6. - 19.6.2022

14.06.2022

Nacházíme se v období Úplňku ve Střelci, který vrcholí v úterý 14.6.2022 ve 13,51 hodin. Znamená to, že Slunce se nachází ve vzdušných Blížencích a Luna v ohnivém znamení Střelce. O to, kdo bude mít hlavní slovo se přetahuje náš rozum s intuicí. Úkolem je vyladit tyto dvě složky v nás tak, aby si nepřekážely, a aby se naopak doplňovaly. Úplněk nám ukáže, které části dáváme přednost a kterou opomíjíme. Je na místě "vzít rozum do hrsti" když se příliš vznášíme a žijeme v iluzích. Zároveň je třeba se umět opřít o svou intuici, směřovat k vyššímu poznání a přemýšlet o smyslu svého života.

Úplněk, tedy Slunce i Luna, je pod kvadraturou od Neptuna z Ryb. Obě znamení jak Blíženec tak Střelec jsou pohyblivá znamení a je jim vlastní mentální i fyzická aktivita, jsou nuceni neustále myslet a něco podnikat.

Ovšem vlivem kvadratury od Neptuna je jasná mysl a schopnost se rozhodovat ztížena, a naše záměry, touhy a cíle jsou poněkud zamlženy. Můžeme mít pocit, že nevíme, že stojíme na místě a tápeme. Proto v těch oblastech, kde se odehrává náš úplněk dle našeho horoskopu je potřeba velké opatrnosti a zdrženlivosti a o ničem zásadním nerozhodovat. Nemáme jasný pohled na děje v těchto oblastech.

Proto velkou výzvou je klid mysli a celkové zastavení se jak nám radí příznivý aspekt od Saturna na Slunce. Především pak převzít zodpovědnost za své myšlenky, slova a činy.

Celkový chaos je tu proto, abychom později prohlédli a odstranili to, v čem jsme se mýlili, čemu jsme věřili a v čem jsme obelhávali sami sebe. Kde jsme nepokorní a nenasytní, v čem přeháníme.

Poselstvím tohoto úplňku je ukázat jak důležité a nutné je učení se novému, rozšiřovat si neustále obzory a stávat se svobodnějšími, moudřejšími a vědomějšími. Neztrácet optimismus a víru, ať se děje co se děje. Ctít vesmírné zákony a řídit se jimi. Ujasnit si své cíle, kam směřujeme v našem životě. Velmi důležitá je i komunikace, a proto sledujme jakým způsobem se vyjadřujeme a prezentujeme své názory, jaké zprávy a informace preferujeme a šíříme dál.

V rámci celé společnosti jsme v období různých deziluzí, klamů a zkreslování faktů, které nám budou postupně odhalovány.

Venuše v Býku vytvoří kvadraturu se Saturnem ale i trigon na Pluta a sextil na Neptuna. Je tu šance na ukončení krizí ve vztazích a znovuzrození lásky. Konstelace prověří naše hodnoty a vede k šetrnosti.


Mír do vašich srdcí

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

PŘIZPUSOBIVOST- život je plný změn a překvapení. Andělé vás vedou k tomu, abyste plynuli s proudem, protože vzdorujete-li mu, vytváříte tím problémy.

Požádejte svého anděla, ať vám pomůže otevřít se novým myšlenkám a příležitostem.

Když přimete možnost, že existují i jiné způsoby řešení, otevřou se před vámi dveře, které jste doposud neviděli, a změnami projdete snadno.

Na každý problém existuje řešení. Dívejte se na věci očima lásky a očekávejte to nejlepší, a životní síla vámi bude volně plynout.

Budete se cítit zdraví a plní sil a budete mít přístup k potřebným zdrojům i k moudrosti v sobě, která vám pomůže zvládnout období změn.

Afirmace: Jsem svobodný/á/ a otevřený/á/ všemu novému.