13.9. - 19.9.2021

13.09.2021

 Hned v pondělí uzavírá Slunce v Panně opozici na planetu Neptun v Rybách. Dny mohou být poznamenány chaosem, neukotvením, neschopností systematicky pracovat a třídit myšlenky, včetně nechuti něco dělat. Pokud se nedaří, můžeme mít snahu více "ulétávat" do světa iluzí, snění i závislosti. Nepodléhejme pocitu, že vše je zbytečné, že nic nemá cenu, všude je nepořádek,... Problém může nastat s dochvilnosti, s dodržováním pravidel a plněním povinností. I naše těla mohou zaznamenat ztrátu energie, motání hlavy, slabost. Je třeba zůstat nohama na zemi, zaměřit se na nějakou praktickou činnost, ruční práce, zahradničení, ale i na protahování a hýčkání těla. Zařadit do denního programu rituály a pravidelnost, posílit imunitu, jak nám radí zemský trigon Slunce na Pluta.

Neobejdeme se ovšem bez pozitivní mysli a víry ve své schopnosti a v úspěch našeho snažení. Merkur ve Vahách tvoří příznivý aspekt s Jupiterem ve Vodnáři. Vyjadřujme svobodně svůj názor a mysleme přitom na způsob, jakým svou pravdu pronášíme.

Učme se žít i ve vztazích svobodně s velkou dávkou tolerance a zodpovědnosti. Venuše ve Štíru v kvadratuře na Saturna nám ukáže, na čem lpíme a kde máme tendenci sklouzávat k manipulaci. Konstelace může ochladit některá soužití lidí, včetně finančních starostí.

Od 15.9.021 se už bude nacházet Mars ve znamení VAH. Přinese energii a více rozhodnosti tomuto znamení. Celkově podpoří naše kroky k uhlazení sporů a k dosažení klidu, rovnováhy a harmonie.

Buďme poslem dobrých zpráv.

Mír do vašich srdcí

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

 POROZUMĚNÍ

Andělé vás nabádají, abyste sebe a svou současnou situaci do hloubky prozkoumali, a získali tak jasnou představu o příčinách, které vedly k výzvám, jimž právě čelíte.

Dříve než učiníte rozhodnutí, seznamte se s fakty týkajícími se dané situace i postojů všech zúčastněných.

Sebeuvědomění představuje nezbytný základ, na kterém se budují pevné vztahy, přátelství i práce.

Porozumět vlastní osobnosti je základem porozumění své duchovní stránce a svému poslání na Zemi.

Požádejte svého anděla, ať vám pomůže.

Afirmace: Snažím se porozumět sobě i svému životu.