2.5. - 8.5.2022

02.05.2022

 Máme za sebou významné konstelace z víkendu. Nyní se nacházíme v období mezi dvěma zatměními, od částečného zatmění Slunce po úplné zatmění Luny, které nastane 16.5.022 při Štířím úplňku. Je to čas zpomalení, zklidnění a vědomého bytí. Sledujme své myšlenky, vnímejme své pocity, kontrolujme své činy a reakce, buďme bdělí, nechoďme do žádného rizika. Vyplatí se sebekontrola a uvážlivé rozhodování a jednání. Buďme tvůrci své reality a buďme si vědomi své hodnoty. Radujme se ze života, oceňujme to, co již máme.

O velkou změnu v prožívání lásky a vztahů se postará planeta Venuše. Přejde ze znamení Ryb do znamení Berana, v pondělí 2.5. po 18hodině. Toto znamení dodá Venuši (zejména ženám) nadšení, touhy, vášně, chuť zažívat dobrodružství v lásce. Tato Venuše ví co chce a jde si za svým, je nespoutaná, ale i přelétavá, své city dává bouřlivě najevo. Je ráda ve vztahu dominantní.

Slunce uzavře v tomto týdnu konjunkci s planetou Uran a zeptá se nás, jak jsme pokročili v hodnotách a sebehodnotě. Pod vlivem této konstelace si můžeme uvědomit v čem jsme jedineční, jaké talenty máme, co nás baví, co nás zajímá, jakou změnu si přejeme mít ve svém životě. Ale i vědomí toho, že o tu změnu se musíme zasadit sami. Ukažme svou originalitu a nekonvenčnost, ale i smysl pro přátelství a toleranci.

Od 30.4.022 se dostala planeta Merkur do znamení Blíženců, jehož je vládcem, a kde je jeho energie podporována. Vede nás k osvojování si komunikace, k práci s myšlenkami, informacemi, jejich třídění a rozlišování. Podpoří naši zvídavost, cestování, obchodní dovednosti, přátelská setkání a učení se novému.

Další změna nastala u planety Pluto, která přešla do své retrográdní fáze, a bude se pohybovat zpět znamením Kozoroha.

Znovu budeme procházet situacemi, díky kterým zjistíme, jak máme zvládnutá témata jako je moc, bezmoc, manipulace, sexuální bloky a různé závislosti. Nebuďme pachatelem ani obětí.

Mír do vašich srdcí

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

 ZRANITELNOST

Pouze ti, kdo jsou stateční a mají otevřené srdce, se odváží být zranitelní, protože zbourat všechny zdi a ukázat svou lidskost vyžaduje odvahu.

Vaši andělé vás vedou k tomu, abyste si uvědomili své obranné mechanismy, které vás oddělují od druhých a od Božství.

Požádejte své anděly, ať vám pomohou rozpustit vaše masky a bariéry, tak aby se mohlo ukázat vaše křehké, skutečné já, jako motýl vylíhnutý z kukly.

Odměnou je svoboda, láska a pocit vnitřní jistoty. Odvažte se být zranitelní a otevření.

Afirmace: Zranitelnost je mou silou.