20.3. - 26.3.2023

20.03.2023

Poselství pro tento týden je velmi zásadní a bohaté. Končí se staré období a vstupujeme do nového astrologického roku. Dojde k tomu přesně 20.3.2023 ve 22,25 hodin, kdy vstupuje Slunce do znamení Berana. Den a noc jsou stejně dlouhé, nastává Jarní rovnodennost, čili začátek JARA.

Znamení Berana představuje počátek zvěrokruhu, nový start, novou roční cestu Slunce. Přechod z klidného vodního znamení Ryb do ohnivého Berana je velkou změnou a všichni to pocítíme. Přichází akční energie, vyzařující sílu, spontánnost a rozhodnost. Povede nás k samostatnosti, zodpovědnosti, odvaze a k poznávání toho, "Kdo jsem Já".

Je to zásadní období tohoto roku, kterému vládne planeta Mars, stejně tak jako tomuto znamení. Vše se dá do pohybu. Jediný směr je vpřed, nikoliv se přehrabovat v minulosti.

Pokud potřebujete s něčím pohnout, tak je to právě teď.

Změny a nové začátky podpoří i Novoluní v Beranu, které nastane hned následující den, v úterý 21.3.2023 v 18,22 hodin. Je to příležitost se pro něco rozhodnout, stanovit si nové cíle, předsevzetí, začít nově a jinak. Zaměřme se na to, jakou změnu potřebuje náš život, jak chceme žít a co nám brání ve štěstí.

Buďme sami sobě autoritou, nečekejme na pokyny, nařízení, na úkoly. Aktivně se snažme být něčím užiteční pro ostatní. Také buďme sami sebou, nenechme se zviklat okolím. Přispějme svým nápadem a činy pro dobro věci.

Od neděle máme planetu Merkur také ve znamení Berana. I naše myšlenkové pochody budou velmi rychlé, pohotové a aktivní, snáz něčemu porozumíme nebo se naučíme. Neútočme slovem, nepřekřikujme se navzájem.

V sobotu pak konečně planeta Mars opustí znamení Blíženců a vstoupí do vodního citlivého znamení Raka. Zde se bude projevovat více emocionálně a náladově. Činy budou odvislé od toho, jak se budeme cítit. Energii budeme vkládat nejvíce do rodiny. Bude důležité, jak zpracujme své emoce.

Poslední, ale o to víc důležitou a významnou astrologickou konstelací je přechod planety Pluto ze znamení Kozoroha (od r.2008) do znamení Vodnáře, který nastane 23.3.2023 ve 14 hodin. O tom víc příště.

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)


 SMÍCH 

Smích je zázračný lékař. Zbavuje strachu, a když se zasmějete, jste šťastnější, rozjasněnější a uvolněnější.

Pamatujte, že andělé létají proto, že se berou lehce, a tak se povzneste nad všemožné obtíže a vnímejte situace z té veselé stránky. Smějte se sobě a s druhými.

Když se uvolníte a zasmějete, vaši andělé vám vnuknou nové nápady a myšlenky, které mohou obtíže proměnit v potěšení.

Smích je sluneční světlo, které rozpouští temnotu, takže buďte veselí, hraví a radostní.

Afirmace: Ve všem vidím humor.