21.2. - 27.2.2022

22.02.2022

 Velmi silným a magickým dnem v tomto týdnu je úterý 22.2.2022. Den se Sluncem, Jupiterem, Neptunem v Rybách a Lunou ve Štíru, která svírá harmonický úhel s Jupiterem a Neptunem. Velký příval láskyplné energie, soucitu a Božího požehnání. Energie, která také zároveň pročišťuje naše hluboká zranění z minulosti, a která nemusí být každým pozitivně vnímána. Může útočit na naši přecitlivělost, může vyvolávat lítost, dojetí nebo pláč. Je třeba očistit svá srdce od bolesti, aby tam vzniklo místo pro lásku. Potěšme sebe něčím, co nám udělá radost, a obdarujme i druhé svou empatií a službou. Propojme svá otevřená srdce s ostatními a planetou Zemí pomocí meditace, vyladění, zpěvu manter, proseb, modliteb, šířením světla a lásky.

Zkouškou pro tento týden je zvládnutí kvadratury Merkura ve Vodnáři s Uranem v Býku. Konstelace, pro kterou je typická vznětlivost, vztek, ostrá slova, nečekané zvraty v myšlení a nepřiměřené reakce. Libování si ve vzdoru, odporu, kterým chceme být zajímaví, názorově odlišní. Jsme tím ale odříznutí od svého srdce, dominuje nám a řídí nás rozum. Jistá nepozornost, roztěkanost a nervozita se může projevit i za volantem, v dopravě i při sportu a běžných činnostech. Nenechejme se vyprovokovat k ničemu a zachovejme klid.

Víkend bude ve znamení Luny a ostatních planet v Kozorohu, bude přát trpělivosti, praktickým záležitostem a zhmotňování našich představ a snů. Emočně budeme více vyrovnaní, vědomi si své zodpovědnosti a citové stálosti. Přidá se i laskavost, ochota, obětavost a soucítění s druhými.

Mysleme srdcem.

Mír do vašich srdcí.

Eva


Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

 PŘEDSTAVIVOST - Myšlenky jsou stavebními kameny života, protože všechno začíná myšlenkou. Když ke svým myšlenkám přidáte tvořivost, výsledkem je představivost. Každý zámek začíná jako vzdušný zámek. Architekti a stavitelé potom daný obraz nebo představu přenesou na zem.

Andělé vás vyzývají, abyste použili své schopnosti tvůrčí představivosti k rozšíření svých obzorů. Představujte si svůj život takový, jaký ho chcete.

Když se soustředíte na svou vizi, andělé vidí čistotu vašich úmyslů a otevírají potřebné dveře, aby vám pomohli.

Andělská moudrost vás vede k tomu, abyste se rozhodli, co přesně chcete. Ujistěte se, že máte ty nejčistší úmysly.

Potom si onu vysněnou věc představte a začněte tvořit.

Afirmace: Představuji si pozitivní výsledky vedoucí k nejvyššímu dobru.