23.1. - 29.1.2023

23.01.2023

Můžeme si všichni oddychnout, protože po náročnějším minulém týdnu nás čekají příznivější konstelace.

Slunce, které se již pohybuje znamením Vodnáře, uzavírá sextil na Jupitera a trigon na planetu Mars. Tím dochází k uvolnění stále ještě slabě působící konjunkce s Plutem.

Energie Vodnáře je vzdušná, a souvisí s dechem. Radí nám, abychom využívali svého dechu a vědomě zhluboka dýchali, pokud jsme ve stresu, v emocích a když prožíváme těžké chvíle. Učme se klidu a být více nad věcí. Dívejme se do budoucnosti s optimismem a vírou.

Slunce v harmonické aspektu na Mars nás nenechá v klidu fyzicky ani mentálně. Podnítí v nás myšlenkovou aktivitu, potřebu se vyjádřit slovem, či písmem, schopnost prosadit zdravě a svobodně svůj názor a nenechat nic náhodě. Je to vhodná doba pro učení se novému, objasňování, získávání a předávání informací.

Využijme skvělé konstelace Merkura v trigonu na Urana, která nám přinese mnoho "aha" momentů, změnu názorů, nové vhledy a nápady. Bude se dařit i manuální práci a praktickým činnostem.

Na začátku týdne ještě bude působit konstelace Venuše konjunkce se Saturnem, kterou známe z víkendu, a která mohla přinést různé komplikace, omezení, strachy nebo ochlazení ve vztazích. Na pomoc přichází přechod Venuše do znamení Ryb, v pátek 27.1.2023. Planeta lásky Venuše bude pod tímto znamením více laskavá, chápající, láskyplná, soucitná, nápomocná a odpouštějící.  

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)


CTIŽÁDOST 

Najděte a naplňte svůj vnitřní potenciál a věnujte se velkým vizím. 

Najděte moudrost, která vám umožní usilovat o skvělé a nádherné věci. 

Poté si dopřejte více pohodlí, abyste mohli zkoumat své sny. Požádejte o pomoc anděly a oni vám nabídnou vedení a inspiraci, jak pozvednout své vědomí a začít žít na vyšší úrovni. 

Umožněte svému duchu vzlétnout a směřujte k Božství.


Afirmace : Mířím k tomu, co je skvělé a nádherné.