28.6. - 4.7.2021

28.06.2021

 Úplněk v minulém týdnu vykonal na Moravě své, za pomoci konstelace, o které jsem nepsala (abych nestrašila), a to byla konjunkce Černé luny v Býku se stálicí Algol. Stálice Algol je velmi nepříznivá a obávaná, symbolizuje pohromy, nebezpečí a neštěstí. A dále i stálice Deneb Kaitos, svírající kvadraturu se Sluncem i Lunou.

Slunce v Raku je stále v trigonu na Jupitera do Ryb, ovšem ten je retrográdní, čímž se jeho pozitivní účinek snižuje. Nicméně, díky němu, nedošlo alespoň k tak velkým ztrátám na životech. 

Tato konstelace působí dál i tento týden a vyzývá k nepřehánění, k pokoře, moudrému jednání a zamýšlení se nad životem. Čím je pro nás hojnost a štěstí? Pomáhá v nás vyvolávat soucit, dobročinnost a pochopení pro lidi v nouzi. Vede nás cestou k Bohu.

Slunce v Raku svírá i kvadraturu s Chironem, bolestivá situace, která se dotkne našich hlubokých vnitřních zranění, aby došlo k uzdravení.

Důležitá je v tomto týdnu naše mysl. Planeta Merkur v Blíženích tvoří kvadraturu na retrográdního Neptuna do Ryb, ale i trigon na Saturna. Varuje před uvíznutím naší mysli v pocitu lítosti, oběti, beznaděje a utrpení. Naopak vybízí ke konkrétní službě a pomoci, k disciplíně a trpělivosti, osvobození se od těchto těžkých emocí. Pracujme se svou myslí. Také všemu nedůvěřujme, tato doba nahrává nepoctivcům, kteří mohou současné situace zneužít.

Je tu i další napěťová a náročná konstelace, a to opozice mezi Marsem a Saturnem a kvadratura mezi Marsem a Uranem. A zároveň již známá a stále probíhající kvadratura mezi Saturnem a Uranem. Buďme bdělí, pozorní a disciplinovaní. Nespěchejme, netlačme na pilu. Nemusí se dařit všemu, pro co se nadchneme, do čeho se pustíme. Věci nepůjdou tak lehce a snadno, jak bychom si přáli. Můžeme být v něčem zastaveni, objeví se řada překážek a z toho plynoucí stres, nevrlost a podrážděnost. 

Planeta Venuše, která v neděli vstoupila do znamení Lva nás vede k projevení lásky, k velkorysosti, srdečnosti, štědrosti, tvořivosti, hravosti a vznešenosti. Koncem týdne si ale dávejme pozor na hamižnost, dominanci, sobectví, namyšlenost, aroganci a plýtvání penězi.

Přehodnoťme své priority. 

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

DISCIPLÍNA - Neukázněný pes je nebezpečný sobě i druhým. Naopak zvířeti, které se naučilo sebekázni a poslušnosti, lze důvěřovat. Bude věrné a s láskou sloužit svému pánovi a lze je pustit z vodítka.

Prostřednictvím disciplíny dosáhnete svobody.

Pán, kterého máte poslouchat, je vaše Vyšší já. Přišli jste na Zem s určitým posláním a naplnit je budete moci pouze prostřednictvím sebekázně.

Nalaďte se na své anděly a požádejte je o pomoc a podporu, aby byl váš život šťastný a uspokojivý a pod Božím vedením.

Sebekázeň je klíčem k naplnění vašeho určení.

Afirmace : Sebekázeň mi přináší svobodu.