3.10. - 9.10.2022

04.10.2022

Dobrá zpráva je, že se nám planeta Merkur rozběhla vpřed a tím ukončila svůj retrográdní chod. Věci se dají do pohybu, to co stagnovalo se rozběhne. Ulevit by se mělo v rámci mezilidské komunikace, vyřizování na úřadech, či cestování. Záleží na tom, jak jsme pokročili v oblasti myšlení a vyhodnocování informací, co jsme si zpracovali během retrográdní fáze Merkura. A o tom se přesvědčíme v tomto týdnu, kdy se  ještě Merkur pohybuje ve znamení Panny a je pod vlivem různých aspektů. 

V opozici na Neptuna v Rybách varuje před nepozorností, špatným odhadem různých situací a tím, co si můžeme idealizovat, co si myslíme, že je pravda. Trpíme pak různými domněnkami. Využití intuice a napojení se na vyšší zdroj brání přílišné analyzování, rozpitvávání a zaobírání se detaily.

Napěťový aspekt mezi Merkurem v Panně a Marsem v Blížencích je energií verbálních útoků, kritičnosti, hádek, osočování druhých, unáhlenosti, spěchu, podrážděnosti a vzteku. Může zapříčinit úrazy i nehody.

O víkendu nám přijde na pomoc aspekt Merkura v Panně v trigonu na Pluto v Kozorohu. Budeme stát více nohama na zemi, schopni se věnovat rutinním záležitostem, dokončovat resty a chápat souvislosti, proč se nám nebo druhým děje to, co se děje. Uleví se nám mentálně, zejména pokud se vrhneme na praktické záležitosti, úklid, třídění a dělání pořádku.

V tomto týdnu vrcholí již naposledy nám dobře známí aspekt z minulého roku, Uran kvadrát Saturn, kdy se střetne staré s novým, svoboda se zodpovědností. Jděme naproti novému opřeni o moudrost minulého.

Slunce vytváří konjunkci s planetou Venuší ve Vahách. Velmi příjemný aspekt, který vylepší a zharmonizuje vztahy s druhými lidmi. Otevře nás kráse, estetice, pohodě, harmonii, uměleckým zážitkům a tvořivosti. Dodá nám více laskavosti, klidu a vyrovnanosti, schopnosti nahlédnout na věci i z druhé strany a dělat kompromisy.

Zda se nám to bude dařit prověří nedělní Úplněk v Beranu, 9.10.2022, jehož fáze vrcholí ve 22,54 hod.

Sabiánský symbol pro Slunce 16st.30 VAH:

"Starý námořník pozoruje příjezdy a odjezdy velkých plachetnic."

"Hluboký klid a odstup, který má následovat po zážitcích a krizích vlastních bohaté a odvážné činnosti."

Sabiánský symbol pro Lunu v Beranu 16st.30 BERANA:

"Dvě staré panny se na sebe tiše dívají."

"Návrat životních sil k sobě samým. Klidné a důstojné podrobení se osudu."


Dejme do rovnováhy potřeby své i druhých. Buďme odvážní, aktivní, nezávislí a sami sebou, ale nebojujme s ostatními. SPOLUPRACUJME. Zaměřme se na své emoce, které nám brání být nad věcí, v klidu a v pohodě.

Úplněk v Beranu sehraje významnou úlohu v rámci celospolečenské současné situaci na planetě.

Od neděle 9.10. se nám také rozběhne vpřed planeta Pluto v Kozorohu, která může přinést určitý průlom událostí ve světě.

Neexistuje náhoda. Každý člověk je v našem životě buď Testem nebo Darem.


Mír do vašich srdcí

Eva


Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper

 KOMUNIKACE - Andělé vám připomínají, že spiritualita znamená také upřímnost a poctivost. Když mluvíte v souladu s tím, co cítíte, druzí toto souznění s pravdou vnímají a důvěřují vám.

Mluvte pozitivně. Zaměřte se v životě na to dobré a budete se cítit šťastnější a zdravější.

Komunikace je dvousměrný proces. Naslouchejte druhým se zájmem a otevřeností. Zlepší to všechny vaše vztahy.

Neustále rozmlouvejte se Zdrojem pomocí modlitby, nebo žádání, a meditace, neboli naslouchání.

Udržujte komunikační kanály neustále otevřené. Staňte se mostem k srdcím a myslím druhých. Požádejte svého anděla, aby vstoupil do vaší aury a komunikoval skrze vás vyšším způsobem.

Afirmace: Komunikuji jasně a upřímně.