31.5. - 6.6.2021

31.05.2021

 Silně obsazené znamení Blíženců v současné době ukazuje na to, že na nás působí z každé strany velké množství, často protichůdných, informací. Je těžké se v nich orientovat. Může se nám stávat, že to, čemu jsme věřili, se nyní ukazuje jako lež a manipulace. Jsme svědky toho, jakou moc má slovo, jak je lehké někomu uvěřit a důvěřovat mu, a nechat se zmanipulovat. Naším úkolem je prohlédnout tyto hry a nenechat se uvádět v omyl (Merkur kvadrát Neptun).

Právě retrográdní Merkur který začal v neděli svou zpětnou pouť znamením Blíženců, nám dává jasné poselství. 

Zastav se, zklidni svou mysl a zahloubej se do sebe. Zde hledej, ve svém srdci, odpovědi, co je pravda a co ne. Jedině Ty jsi zodpovědný(á) za to čemu věříš a jak dle toho žiješ. Vrať se zpět ke svým úvahám, názorům a rozhodnutím. Pokud jsou jiná, změň i svou realitu.

Máme svobodnou vůli se rozhodnout čemu budeme věnovat pozornost, jakými informacemi se budeme obklopovat a jaký to má na nás vliv. Dříve jsme byli vedeni k tomu, že autoritám se má (dá) věřit, že to, co je psáno, to je dáno. Platí to ještě dnes?

Slunce v Blížencích tvoří konjunkci se Vzestupným lunárním uzlem, trigon na Saturna a sextil na Chirona. Jsou podporovány činnosti a jednání, které si žádají trpělivost, ukázněnost, disciplínu, a které krok za krokem vedou k dosažení cíle. 

 Máme možnost se vyléčit ze zranění, která vznikla na základě pomluvy, kritiky a obviňování. Učíme se nebát se vyjádřit říct svůj názor a svou pravdu, ale zároveň i být tolerantní k názorům druhých. Učíme se, jak je důležité komunikovat, vysvětlovat, vyjasňovat si problém a porozumět sobě i druhým. Zanechme domněnek, vztahovačnosti, lží a hádek. Nepomlouvejme a neurážejme nikoho. Protože platí : "Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá."

Téma boje za práva a ochranu rodiny a dětí nabývá nyní na síle, díky planetě Mars v Raku, která tvoří opozici s Plutem v Kozorohu a sextil s Černou lunou v Býku.. Zvítězí naše odvaha a zdravé sebevědomí nebo se podřídíme mocenským praktikám? Emoce budou velmi intenzivní, pozor. Nemusíme brát do rukou zbraně a bojovat jako v minulosti, stačí otevřít svá srdce a ta nás povedou. Posilujme soudržnost rodiny a věřme v lepší svět. V tom je velká síla (Mars trigon Neptun)..

Příjemná energie nás čeká od Venuše, která se 2.6.021 stěhuje do rodinného znamení Raka a vytvoří krásný harmonický trigon s planetou Jupiter v Rybách. Zesílí lásku k rodině, domovu a dětem, otevře dveře uměleckým prožitkům, emocím a kreativitě. Do vztahů nalije velkou dávku lásky, soucítění, optimismu, vnímavosti, empatie a citlivosti.

Žijme v pravdě!

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

 ARCHANDĚL URIEL - pracuje v rubínovém paprsku, který je tvořen purpurovou a zlatou barvou. Je to paprsek moudrosti a spirituality.

Vytažením této karty je pro vás požehnáním, neboť archanděl Uriel vám přináší vyrovnanost, lásku, klid a mír. Zároveň jste také vyzýváni, abyste tyto krásné vlastnosti šířili mezi ostatní.

Spojení s archandělem Urielem vám pomůže najít jednotu s celým lidstvem. Jde o vysoký stav milosti, která vám přinese svobodu a radost.

Představte si, že jste zahaleni do purpurového a zlatého pláště a požádejte Uriela, aby vám pomohl pozvednout vaše vědomí.

Afirmace: V míru a vyrovnanosti nalézám jednotu se všemi bytostmi.