7.2. - 13.2.2022

07.02.2022

 Hlavními tématy tohoto týdne budou vztahy, způsob uvažování a komunikace.

Planeta Mars a Venuše se sejdou na jednom stupni ve znamení Kozoroha, čili vytvoří tzv. konjunkci. Je to typická mužsko -ženská energie, spojení muže a ženy, které se projevuje velkou vášnivostí, přitažlivostí, potřebou se intimně sbližovat, ovšem i provokovat.

Ve znamení Kozoroh budou tyto projevy umírněnější a povedou nás k vyzrálejšímu chování. Zároveň přináší i silnou potřebu společenské a umělecké tvořivosti.

V každém z nás je mužská a ženská energie, a tato konstelace nás vybízí k tomu, abychom tyto dvě složky měli ve vzájemné rovnováze a emoční náboj těchto planet měli pod kontrolou.

S tím také souvisí další konstelace, a to je konjunkce planety Merkur s Plutem, rovněž v Kozorohu. Silnou stránkou je pronikavé a vynalézavé myšlení se snahou prohlédnout to, co je utajované. tabu. Ovšem je tu i nebezpečí zneužívání informací, slov a moci v něčí prospěch. Dobře prozkoumejme informace, které k nám proudí.

Dávejme si pozor, jaké myšlenky se nám rodí v hlavě, zda jsou ve prospěch náš a druhých nebo naopak. Hlídejme si i slova, která vycházejí z našich úst. Jsou láskyplná nebo zraňující?

Konstelace varuje i před vlastními sebedestruktivními sklony a pocity beznaděje. Zneužitím této energie by bylo i si něco vynucovat, diktovat nebo naopak přistoupit na něčí diktát.

Vesmír nás bude díky trigonu Pluta a Vzestupného lunárního uzlu podporovat v tom, abychom si byli těchto slabin více vědomi a dokázali se z nich vymanit.

Pohlaďte někoho slovem.   

Mír do vašich srdcí.

Eva

Dopisy od Boha

(Will Bowen)

 MILUJ

Láska je energie. Vychází ven a zase se vrací.

Tak jako déšť padá na zem, aby ji zavlažil, a pak se navrací vzhůru na oblohu, aby znovu skrápěl zemi, stejně se nám vrací láska kterou dáváme. Když vůči druhým pociťuješ lásku a myslíš na ně s láskou, přirozeně Ti vracejí stejnou energii nazpátek.

Dáváš a dostáváš.

Dnes si dopřej dar lásky tím, že ji budeš sdílet se všemi ostatními. Vědomě vyzařuj mou láskyplnou vřelost na každého, koho potkáš. Zaměř se na vysílání lásky, a tím si zajistíš, že se Ti láska bude vracet.