9.5. - 14.5.2023

09.05.2023

Hlavní astrologickou konstelací tohoto týdne je konjunkce mezi Sluncem a planetou Uran v Býku. Přináší do našich životů něco nového, zajímavého, nevšedního, možnost změny a zvýšenou porci intuice. Ta nám může mnohé usnadnit v těchto dnech, pokud ji budeme naslouchat. Uran nás spojuje se svobodou, technickými vymoženostmi, budoucností, novinkami, modernizací. Přináší možnost projevit svou jedinečnost a originalitu. Můžeme se zamyslet také nad tím, jakou změnou potřebujeme v budoucnosti projít a jaké kroky je třeba podstoupit. Do jaké míry nám technika slouží nebo jsme její otroci?

Je to dobrý čas pro zbavení se různých pout, sevření, omezení, závislostí, a vykročení do nových světů a větší svobody.

Tato konstelace se ovšem může projevit i jako podrážděnost, nervozita, chaotičnost, střídání nálad a situací. Je to období vrtkavé a nestabilní. Úkolem je učit se přijmout náhlé a nečekané situace, zvraty, a co nejlépe na ně umět zareagovat. Vhodná jsou dechová cvičení, kterými necháváme odcházet napětí a stres.

Planeta Merkur ukončí v neděli svou retrográdní fázi a vydá se vpřed znamením Býka. Uvolní se komunikace, dohody, a to, co se nemohlo pohnout, se vyřeší. Myšlenky se budou nejvíce točit kolem praktických záležitostí, co nakoupit, co prodat, do udělat,…..

O víkendu se nám přesunula planeta lásky a krásy Venuše do znamení Raka. Vztahům bude vládnout tedy Luna, která zabarví Venuši do větší citlivosti, vnímavosti, ale i přecitlivělosti a zranitelnosti. Častěji se projeví náladovost.

Tuto sobotu ale uzavře Venuše velmi pěkný aspekt se Saturnem a Merkurem, což velmi prospěje mezilidským i partnerským vztahům, komunikaci a situacím v rodinách. Pod vlivem této Venuše můžeme zkrášlovat náš domov, věnovat se zahradničení a ostatním domácím pracím.

Změňme sebe, změníme svět.  

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

VDĚČNOST

Měli byste si uvědomit, čeho všeho se vám dostalo. Když Vesmíru poděkujete za jeho dary, odpoví vám štědrostí.

Andělská moudrost vám připomíná, abyste poděkovali za všechno, co máte – hmotné i nehmotné.

Kdykoli upřímně poděkujete, je vám dáno ještě více, neboť vděčnost je klíčem otevírajícím dveře k vesmírné hojnosti.

Pěstujte si postoj vděčnosti a otevřete se přijímání lásky a hojnosti ve svém životě.

Vaši andělé se na vás budou usmívat.

Afirmace: Děkuji za všechno ve svém životě.