10.2. - 16.2.020

10.02.2020

Začátkem týdne můžeme ještě pocítit vliv nedělního úplňku ve Lvu, viz minulá předpověď.

Ve znamení Berana se nám sešla Venuše s Černou lunou a Chironem.

Venuše v úzké vazbě s Černou lunou může způsobovat napěťovou situaci ve vztazích, a to z důvodu přehnané dominance, sobectví, touhy po majetku, po ovládání partnera. Jsou to i velké nároky, které máme často vůči druhým. Konstelace zvyšuje Ego, smyslnost, silné vášně, lehkovážnost, ale i žárlivost a pomstychtivost. 

Současně je přítomen i Chiron, jakožto léčitel těchto našich projevů (zranění). Varuje před tím, aby nás zranění zcela nepohltila a posiluje naši statečnost, sílu, asertivitu, a nutnost "přerůst" svou bolest. Povzbuzuje k disciplíně a k moudrosti.

Na všechna velká očekávání ohledně Valentina raději zapomeňte, chráníte se tím před zklamáním. Klíčové je, jednat dle svého srdce. Soustřeďte se na to, čím chcete potěšit a udělat radost vy. Co je důležité, je vděčnost, ta otvírá dveře k vesmírné hojnosti.

V neděli 16.2.020 se přesouvá planeta Mars do znamení Kozoroha. Energii budeme směřovat především do pracovních aktivit, růstu a ctižádosti. 

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

VDĚČNOST- Měli byste si uvědomit, čeho všeho se vám dostalo. Když Vesmíru poděkujete za jeho dary, odpoví vám štědrostí.

Andělská moudrost vám připomíná, abyste poděkovali za všechno, co máte - hmotné i nehmotné.

Kdykoli upřímně poděkujete, je vám dáno ještě více, neboť vděčnost je klíčem otevírajícím dveře k vesmírné hojnosti.

Pěstujte si postoj vděčnosti a otevřete se přijímání lásky a hojnosti ve svém životě.

Vaši andělé se na vás budou usmívat.

Afirmace: Děkuji za všechno ve svém životě.