12.8. - 18.8.019

13.08.2019

Máme před sebou další příznivý týden, díky Slunci ve znamení Lva v konjunkci s planetou Venuší rovněž v tomto znamení. Konstelace nám přináší možnost pozitivním způsobem vyladit sami sebe a prožívat pohodu. Učíme se dát lásku sami sobě i druhým. Vyhovět si, dělat co nás těší a mít radost ze života. Máme se projevit tvůrčím způsobem, ukázat to, v čem jsme jedineční. Sami se pochválit a ocenit.

Konstelace nás vede cestou empatie, lásky, větší snášenlivosti a smyslu pro kompromis. Venuše posiluje vlastnosti Lva jako je velkorysost, hrdost, srdečnost, tolerance, dokážeme tudíž nad něčím spíš mávnout rukou, než to vyhrotit. Doba přeje lásce, seznámení, ale příznivý vliv má i na stávající vztahy. Ve hře je i krása, vnitřní i vnější. Proto je vhodný čas na zkrášlování sebe, bydlení, zahrad a prostoru kolem nás.

Ve čtvrtek 15.8. 019 nastává ve 14,30 hod. úplněk ve Vodnáři. Luna ve Vodnáři se dostává do opozice s výše popsanou situací Slunce v konjunkci s Venuší. Může pro někoho přinést náhlý nečekaný emoční zvrat, který způsobí namísto harmonie, disharmonii. Úplněk nám ukáže, co nám brání v tom, abychom se cítili dobře a mohli si vychutnávat život, tak, jak ho chceme žít. Je tu příležitost udělat různé škrty, změny v sobě, a mít odvahu tvořit. Být svobodnější a tvořit si takový život po jakém toužíme.

Výukovou lekcí tohoto týdne je napětí mezi planetou Merkurem ve Lvu a Uranem v Býku, která nás varuje před konflikty v komunikaci s druhými.

Díky vnitřní nepohodě, můžeme neadekvátně zareagovat vůči druhým, hádat se s nimi, bojovat o svou pozici a pravdu. Mějme pod kontrolou jaké tvoříme v hlavě myšlenky a jaká slova vypouštíme ze svých úst. Nenechme se rozhodit, když nebude po našem, Ego se může silně projevovat. Jinak hrozí vznětlivost, neomalenost, tvrdohlavost, ale i roztržitost, zbrklost, nesoustředěnost a nečekané zvraty, a zprávy. Pozor na cestách i při sportech.

V neděli přechází Mars do znamení Panny, kde se začne soustředit víc na práci a povinnosti.

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

ZVÍDAVOST- dívejte se na života zvídavýma očima dítěte a objevíte nekonečný zdroj štěstí a vzrušení.

Zvídavost vás drží naživu, díky ní vás život zajímá a také vy sami jste zajímaví.

Andělé vás vyzývají k tomu, abyste byli zvídaví i co se týče vás samých. Začněte zkoumat, kdo jste, a porostete osobnostně i duchovně.

Zajímejte se o lidi a objevíte věčný zdroj fascinace.

Buďte zvídaví i ohledně úžasného vesmíru, v němž žijete, a také ohledně andělů a jejich role v Božském plánu.

Záře vaší radosti ze života vás osvítí.

Afirmace: Zvídavě poznávám zázraky života.