15.3. - 21.3.2021

15.03.2021

 Hned v pondělí přechází planeta Merkur do znamení Ryb, aby tak pod vedením této energie nám pomohla tvořit myšlenky lásky, klidu, plynutí, soucitu, laskavosti a obětavosti. Vědomí jednoty a lásky ke všemu stvořenému na této planetě. Analytickou, kritickou a posuzující mysl máme nyní nechat odpočívat, nyní je čas pro sny, fantazii, přání a prožívání. Je to energie pasivní, to znamená, že máme být jen pozorovateli a nevstupovat do problémů, nereagovat za každou cenu. Není nutné se ke všemu vyjadřovat. Nevšímejme si nyní vnějších událostí, zaměřme pozornost k sobě, do svého nitra, kde nyní probíhají velké změny a potřebují naši podporu. Vnímejme potřeby své duše. Kompasem nyní pro naše rozhodování je odpověď našeho srdce.

Než Slunce opustí znamení Ryb vytvoří sextil na planetu Pluto. Díky této konstelaci můžeme odkrýt něco ze svého nitra, něčemu přijít na kloub a využít své vnitřní síly ke svému dobru.

O víkendu a začátkem dalšího týdne se dostane Merkur v Rybách do nepříznivého aspektu s Marsem v Blížencích. Je důležité zachovat klid mysli a nenechat se vyprovokovat k unáhleným rozhodnutím, slovům ani činům. Nic neuspěchejme, dopřejme si čas. Tato konstelace spadá do času, kdy Slunce vstupuje do znamení BERANA, a to v sobotu 20.3.021 v 10,37 hodin. Nastává Jarní rovnodennost, počátek JARA a začíná nový astrologický rok.

Pocítíme příval energie, chuť něco podnikat, do něčeho se pustit. Věci dostanou rychlejší spád. Slunce uzavírá příznivý aspekt s Plutem a dává možnost využít naši houževnatost a vnitřní sílu ve svůj prospěch. Odkryje to, co je uvnitř nás pomůže více 

Znamení Berana nás učí samostatnosti, nezávislosti, aktivitě a odvaze. Dobře poznat sám sebe a podle toho žít. Nebát se překážek a učit se je překonávat. Nemělo by to však přejít k nárůstu sobeckého a bezohledného jednání, napětí, bojům a agresi. Pozor na prudkost a netrpělivost.

Slunce při vstupu do znamení Berana bude ještě ve spojení s planetou Venuší v Rybách, která se pak hned v neděli 21.3.021 přesune také do znamení Berana. Konstelace nese energie radosti, lehkosti, pohody, přátelského ovzduší a harmonie.

Hlavním poselstvím je vytvářet Rovnováhu v sobě i ve všem kolem nás.

Obraťme pozornost k lásce, estetice, ke kráse a umění. Začněme tvořit, inspirací nám může být příroda, která se probouzí k životu.

Podporující bude aspekt Marse v Blížencích v trigonu na Saturna ve Vodnáři. Pomůže nám zaměřit se na nějaký cíl a dosáhnout ho. K tomu bude zapotřebí podnikavost, pravdivost našeho záměru, spolehlivost, koncentrace, trpělivost, psychická a fyzická odolnost. Vhodná doba pro začátek nějaké činnosti a projektu. Potřeba se vyjádřit slovem nebo písmem, a po pravdě informovat bude narůstat.  

 Buďme sami sebou a spolupracujme.


Mír do vašich srdcí. 

Eva


Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

 ROZHODNUTÍ: Když se bojíte učinit nějaké rozhodnutí, vaše mysl se snaží ovládnout váš život. Výsledkem jsou rozhodnutí z pozice vašeho Ega. Vaši andělé vám radí, abyste zhodnotili a zvážili všechny možnosti, pustili celou záležitost z hlavy a vybrali si to, co ve svém srdci cítíte jako správné a co vám způsobí největší radost. Nenechte se však unášet bláhovými popudy a svěřte situaci Božské inspiraci.

Rozhodněte se pro nejvyšší dobro. Mějte na paměti, že když něco neslouží vašemu nejvyššímu dobru, neslouží to určitě ani nejvyššímu dobru těch kolem vás. Proto se zbavujte falešných pocitů odpovědnosti za druhé a rozhodujte se moudře.

Zklidněte se a nalaďte se na své Vyšší já. Požádejte své anděly o vedení a pomoc. Poté se ze stavu hlubokého vnitřního klidu spontánně a s lehkostí rozhodněte.

Afirmace : Rozhoduji se pro své nejvyšší dobro.