15.6. - 21.6.020

16.06.2020

Koncem tohoto týdne nás čekají důležité astrologické události.

V sobotu 20.6.020 ve 23,45 hodin se přesouvá Slunce do znamení RAKA a nastává Letní slunovrat a začátek léta.

Hned v neděli 21.6.020 v 8,43 hod. se odehraje Novoluní v Raku včetně prstencového zatmění Slunce.

Energie znamení Raka bude tímto velice zesílena. Souvisí s ženskou energií v nás, naším cítěním, city, pocity a emocemi. Se vším, co se týká našeho vnitřního světa, naší duše a našeho vnitřního dítěte. Pro toto znamení je velice důležitý pocit jistoty a bezpečí, a proto rodina, rodinné zázemí a domov získávají nyní na důležitosti.

Slunce s Lunou tvoří konjunkci se Severním vzestupným uzlem v Blížencích, čímž jsme vyzýváni k propojení cítění a myšlení, což je velmi důležité pro vnitřní harmonii. Pokud jednu stranu upřednostňujeme a druhou zanedbáváme, nemůžeme být celiství.

Novoluní v Raku je příležitostí pro nový start, začátek v citové oblasti. Uvědomění si a následně procítění toho, co je v nás stále dosud bolavé a zraňující. Co je třeba uvnitř nás vyléčit. Pocity strachu, nejistoty, méněcennosti, ublížení, pocity oběti, opuštěnosti a hlubokého zranění či zklamání. Tyto pocity vedou k přecitlivělosti, nesamostatnosti, přehnané závislosti, dětinskosti, rozkolísanosti až k depresím..

Poselstvím Novu je si uvědomit, že naše zraňující emoce souvisí s nějakou nepříjemnou vzpomínkou na minulost a naším mylným přesvědčením, že existuje někdo, kdo nás do této situace dostal. Obviňujeme pak z toho jak se cítíme druhé lidi, rodiče, dětství, partnera, učitele, kamarády,apod..

Teď je možnost nastartovat změnu, přestat se vymlouvat stále na viníky z minulosti, přijmout za sebe zodpovědnost a začít žít nově přítomností. Snažit se prostřednictvím Lásky změnit pohled a postoj k minulosti a tedy i k našim emocím a uzdravit je. 

Cítit lásku k sobě a druhým a nevracet se zpět. Pečovat o sebe a projevit city a starostlivost vůči ostatním i přírodě. Uvědomit si jak důležitá je rodinná pospolitost, harmonické vztahy v rodině a vzájemná úcta a péče. Pokud někomu něco dlužíme, napravme to. 

Pomáhat nám bude Mars v Rybách v příznivém aspektu na Jupitera a Pluta v Kozorohu.

Merkur v Raku v kvadrátu na Černou lunu nám ukáže, která stará myšlenková přesvědčení a citlivé emoce v sobě nosíme. Zároveň se Merkur stává  od pátku 19.6.020. retrográdním (zpětný chod). Proto jakékoliv "komunikační cesty" (mezilidská komunikace, doprava, mobilní sítě, internet, propojení mezi tělesnými orgány, nervová spojení)  se mohou komplikovat.  

Vděčnost je součástí Lásky. 

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

VDĚČNOST- Měli byste si uvědomit, čeho všeho se vám dostalo. Když Vesmíru poděkujete za jeho dary, odpoví vám štědrostí.

Andělská moudrost vám připomíná, abyste poděkovali za všechno, co máte - hmotné i nehmotné.

Kdykoli upřímně poděkujete, je vám dáno ještě více, neboť vděčnost je klíčem otevírajícím dveře k vesmírné hojnosti.

Pěstujte si postoj vděčnosti a otevřete se přijímání lásky a hojnosti ve svém životě.

Vaši andělé se na vás budou usmívat.

Afirmace: Děkuji za všechno ve svém životě.