19.8. - 25.8.019

20.08.2019

Ve středu se planeta Venuše dostává do znamení Panny. Následuje tak planetu Mars, která se tam nachází už od neděle. Pro narozené lidičky ve znamení Panny nastává velmi aktivní, činorodé a příjemné období. Dostane se jim víc lásky, podpory a ocenění od druhých, štěstí jim půjde vstříc.

Pro nás ostatní připomíná Mars v tomto znamení, abychom se soustředili na svou životosprávu, zdraví a na svůj denní rytmus. Abychom dali do rovnováhy práci a odpočinek. Zamysleli se nad svým životním stylem. Naslouchali svému tělu a poskytli mu vše, co pro zdravý vývoj potřebuje. Nezapomínat bychom však měli i na potravu duchovní.

Velmi důležití je, učit se nepřepínat, a správně hospodařit se svými silami. Dny jsou vhodné pro úklid, opravy, třídění a dělání pořádku.

S Venuší v Panně přichází hledisko hospodárnosti, praktičnosti a střízlivosti, ať už se to týká nákupů, vzhledu, oblékání nebo financí. V lásce se dostane ke slovu ukázněnost, nenáročnost, zdrženlivost a spolehlivost.

V sobotu večer se Venuše a Mars v Panně spoji v konjunkci a vytvoří trigon na Uran. Mezi muži a ženami to zajiskří, přinese to chuť se kontaktovat, sbližovat a prožívat něco vzrušujícího. O příjemné a nevšední zážitky nebude nouze.

V pátek 23.8.019 ve 12,03 hod. přechází Slunce do znamení Panny, což nám připomíná, že zábava a bezstarostnost končí, že jsou tu povinnosti, práce a úkoly, které na nás čekají.

Je to období sklizně (do 23.9.), kdy co jsme zaseli, to nyní sklidíme. Úkolem v tomto měsíci je naučit se analyzovat, zkoumat, rozlišovat co je zdravé a co neužitečné a věnovat pozornost detailům. Ničím neplýtvat, mít všeho tak akorát. Jsou to dny vhodné pro to, abychom si udělali ve všem pořádek, i v hlavě, naučili se řádu a službě. Vlastnosti, které nám budou ku prospěchu jsou píle, odpovědnost, skromnost, systematičnost a praktičnost. Je čas uspořádat chaos.

Další konstelací tohoto týdne je Merkur ve Lvu v trigonu na Jupitera ve Střelci. Přispěje to k většímu optimismu, víře, odvaze a podnikavosti v oblasti psaní, mluveného slova a učení se. Mnohé vyřešíme velkoryse a s nadhledem. Čas je vhodný k přemýšlení o dalším vzdělávání, ať už běžném, či duchovním. Důležitá je upřímnost vůči sobě i druhým, říkat věci laskavě, ale otevřeně a na rovinu. Můžeme dostat potěšující zprávu, nebo potkat osobu, která nám bude ku prospěchu.

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

UPŘÍMNOST- andělská moudrost vám připomíná, že každá vaše myšlenka, slovo, emoce a čin se odráží ve vaší auře. Když jste upřímní, vaše aura je průzračně jasná. Každý pak ví jak to s ním myslíte, a cítí se naprosto v bezpečí. Andělé vám navrhují, abyste se podívali do svého nitra a vyčistili ho od všech temných myšlenek a pocitů. Když jste k sobě naprosto upřímní, jste nedotknutelní a můžete být zcela otevření, neboť nemáte co skrývat. Lidé vás respektují a důvěřují vám. Když vyzařujete vibrace upřímnosti, reagují na vás i druzí s otevřeností a upřímností.

Afirmace: Myslím, mluvím i jednám upřímně.