22.7. - 28.7.019

22.07.2019

Můžeme se těšit na příjemný týden, ve kterém převažují spíše pozitivní energie.

Slunce ukončuje svou pouť znamením Raka a v úterý 23.7.019 ve 4,52 hodin přechází do znamení LVA. Slunce se cítí v tomto znamení skvěle, protože je jeho přirozeným vládcem.

Přichází období zvýšené kreativity, tvořivosti, hravosti. Rozkvetou v nás takové vlastnosti jako je srdečnost, velkorysost, důstojnost a zdravé sebevědomí. Základní potřebou v tomto měsíci ( do 23.8.) je Láska, být milován(a) a milovat.

Na pomoc přichází v těchto dnech i Merkur v konjunkci s Venuší, díky kterým budeme schopni se ve vztazích láskyplně vyjádřit, domluvit se, i leccos poopravit a vysvětlit. Vyjasnění se bude týkat citových vazeb a rodinného soužití.

Je dobré využít těchto konstelací k četbě, studiu, přemýšlení, psaní či sdílení. Objeví se i radost z pohybu. Napadá nás, jak vylepšit svůj zevnějšek, jak zvelebit bydlení, co je potřeba udělat pro harmonický domov.  

Pozitivní konstelací je ohnivý trigon mezi planetou Mars a Jupiterem. Dodá nám akčnost, rychlá rozhodnutí, spontánnost, chuť si poměřit síly a pustit se do náročnějších aktivit s odvahou a sebedůvěrou. Tím, bude úspěch zaručen. Zejména muži přivítají tuto energii a promění se v hrdiny. Aktivity se týkají sportování, cestování, vzdělávání se a duchovního růstu.

Jediným chytákem tohoto týdne je kvadratura mezi Sluncem ve Lvu a Uranem v Býku.

Projeví se zvýšenou potřebou na sebe upozornit, ukázat se, a to zejména tím, co všechno stíháme zvládnout, jak jsme výkonní, schopní, co všechno umíme. To se neobejde bez stresu, který nás vyčerpává a způsobuje, že pak jednáme podrážděně, chaoticky, neurvale, netrpělivě a jsme sami sobě i druhým protivní. Uvnitř nás je napětí, které může zapříčinit nehodu, úraz. Pozlobit nás může i technika, mobily, internet apod..

Patří sem i sobecké autoritativní a diktátorské manýry. Pokud se takto chováme, mluví za nás silné Ego, nízká sebeúcta a sebevědomí, které se potřebuje nadhodnotit.

Ptejme se sami sebe, z jakého důvodu děláme to či ono, jaký je ten opravdový motiv?

Zastavme se, a vybírejme si to, co nás těší a z čeho se umíme upřímně radovat. S nikým nesoupeřme a nepoměřujme se, na nikoho nežárleme. Mějme se rádi ! 

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)


ARCHANDĚL JOFIEL - pracuje ve zlatém paprsku a čerpá moudrost ze Zdroje. Požádejte ho, ať vás osvítí a pomůže vám spojit se se svým hlubokým poznáním.

Pomůže vám rovněž s učením a vstřebáváním informací. Jestliže tedy studujete nebo se jinak vzděláváte, máte teď k dispozici Božskou  pomoc. 

Zavolejte archanděla Jofiela, aby vám ukázal směr a dal vám sílu. Pomůže vám zbavit se negativních myšlenek a postojů, udržet si otevřenou, jasnou mysl a jednat moudře.

Andělé vám připomínají, že nastal čas, abyste se oblékli do zlatého pláště moudrosti, a proto si představujte, že vás obklopuje zlaté světlo a jste moudří.

Afirmace: Spojuji se se svou vnitřní moudrostí.