23.4. - 28.4.019

23.04.2019

Začátek týdne je poznamenán vrcholící konjunkcí mezi Sluncem a Uranem ve znamení Býka.

Tuto napěťovou konstelaci zmírňoval v minulém týdnu Jupiter,ovšem jehož účinek už slábne. Může se tedy více projevit negativnější dopad této konstelace.

Slunce ve znamení Býka touží po klidu, pohodě, kráse a stabilitě, zajetých kolejích. Zatímco Uran chce pravý opak. Cítí se všemi a vším omezovaný, vše mu vadí, je netrpělivý, naštvaný, nestálý a chce změnu, ale neumí ji žít. Tak je tu kombinace planet, která vede k velkému napětí, vnitřnímu puzení a třenicím, nevyzpytatelným reakcím a změnám nálad. Svádí to bouchnout do stolu a sjednat si pořádek, s něčím skoncovat. "Spravedlivě se rozhněvat."

Je to jen vyústění naší nespokojenosti sami se sebou, se svým životem a absence smyslu pro zodpovědnost. Svoboda a nezávislost se zaměňuje za vzdor a anarchii a povyšuje se nad zodpovědnost: "Nevím sice co je moji povinností a zodpovědností, ale vím dobře, co všechno nechci."

Co nás tedy učí tato konstelace? Nezpochybňovat svou hodnotu a nezávislost, nalézat vnitřní pocit svobody, protože pak ho nemusíme demonstrovat tolik navenek. Umět se bez problémů přizpůsobit nečekaným změnám, neznámým situacím, a přestat lpět na čemkoliv, i na vlastní svobodě.

Další konstelací je Mars v Blížencích v kvadratuře na Neptuna v Rybách. Psychicky i fyzicky se můžeme cítit oslabení. Jako bychom byli bez energie a síly. Jako bychom nevěděli kudy kam. Konstelace varuje před plýtváním energie a vkládání ji do utopických projektů. Snadněji než jindy se sklouzne do pocitu oběti, k nepoctivému jednání, nadužívání léků, a ostatních omamných látek, či jinému pokušení. Neplýtvejte slovy, nekritizujte a nepomlouvejte. Spíš pomáhejme druhým a dělejme kroky ke svému duchovnímu růstu.  

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

SMÍCH: Když se uvolníte a zasmějete, vaši andělé vám vnuknou nové nápady a myšlenky, které mohou obtíže proměnit v potěšení.

Smích je sluneční světlo, které rozpouští temnotu, takže buďte veselí, hraví a radostní.

Afirmace: "Ve všem vidím humor."