25.2. - 3.3.019

25.02.2019

Slunce v Rybách se spojuje konjunkcí s planetou Neptun, a společně vytvářejí harmonický celek. Je tím posílena duchovní složka v nás, soucítění, láska, něha, víra, oddanost a přijetí. K tomu, abychom podle těchto zásad žili v každodenním životě a nezůstalo jen u slov a pasivity, nám pomůže aspekt Slunce v sextilu na Mars. Můžeme vidět, jak se nám spolupráce s vesmírem zhmotňuje v reálném světě. Všímejte si svých snů, proste, děkujte, sněte, meditujte a nechte se vést životem.

Léčba vztahů dále pokračuje. Nyní se Venuše dostane do konjunkce s jižním uzlem a do kvadratury s Uranem. Vracíme se zpět do minulosti k bývalým láskám, vztahům a finančním situacím. Pronásledují nás nepříjemné pocity, zklamání, tíha, smutek a pochybnosti. To vše vyvolává napětí ve vztazích, ale i potřebu změny. Máme možnost vidět, kde se stala chyba a změnit postoj k té situaci. Poučit se, vyléčit co je potřeba a už se odpoutat od minulosti.

Podívat se na situaci očima lásky radí Venuše v sextilu na Merkura. Dává schopnost vidět věci i z druhé strany a víc druhého pochopit a odpustit mu. Konstelace přináší mír a lásku do myšlenek. V pátek 1.3. přejde Venuše do znamení Vodnáře. Přinese nový vítr do vztahů, nové lásky, flirt, uvolnění, odstup od problémů, oživení stávajících vztahů. Zavládne přátelská atmosféra, pocit volnosti a odpoutanosti.

Chiron přešel do znamení Berana a vytváří konjunkci s planetou Merkur. Do vědomí přichází naše stará zranění, která nejdou vyléčit, nýbrž pouze přerůst a využít jich k pomoci a léčbě druhých.

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D.Cooper)

CTIŽÁDOST : " Najděte a naplňte svůj vnitřní potenciál a věnujte se velkým vizím. Najděte moudrost, která vám umožní usilovat o skvělé a nádherné věci. Poté si dopřejte více pohodlí, abyste mohli zkoumat své sny. Požádejte o pomoc anděly a oni vám nabídnou vedení a inspiraci, jak pozvednout své vědomí a začít žít na vyšší úrovni. Umožněte svému duchu vzlétnout a směřujte k Božství.

Afirmace : "Mířím k tomu, co je skvělé a nádherné."