29.3. - 4.4.2021

29.03.2021

 Začátek týdne je ovlivněn stále nedělním úplňkem ve Vahách. Může nám ještě osvítit a ukázat jak si vedeme ve vztahu a co potřebuje naše duše zpracovat k tomu, aby mohla tvořit harmonické vztahy.

Slunce v konjunkci s Venuší opouštějí pomalu Chirona a spolu v obětí svírají sextil na planetu Saturn. Jde o příznivý aspekt, který bychom měli využít ke stabilitě našeho citového života, k uvolnění různých třenic tím, že si uvědomíme své slabiny a zároveň i svou zodpovědnost za každý vztah. Jsme vybízeni k tomu, abychom se zasadili o soulad, spojení, nikoli o rozdělování. Příznivé spojení mezi Venuší a Marsem nám to ulehčí.

Moudře a s láskou jednat, hledat společnou řeč nám radí planeta Neptun v konjunkci s Merkurem v Rybách. Využívat nejen rozumu ale i hlasu intuice v každodenním životě, inspirovat se Božími-vesmírnými zákony a řídit se jimi. Jsme vedeni k tomu, abychom vyzkoušeli, jak mohou být léčivé a prospěšné meditace, modlitby, zklidnění naší mysli, samota a rozšíření svého vědomí. 

Tato konstelace symbolizuje Kristovo vědomí, učení bezpodmínečné Lásky, které si budeme připomínat zejména nyní, o velikonočních svátcích.  Slunce v konjunkci s Venuší v Beranu přispějí k rozhodnutí aktivně praktikovat lásku všude kolem nás.    

Od ztráty kontaktu s realitou nás ochrání planeta Mars v Blížencích, která klade důraz na praktické využití informací a teoretických znalostí. Abychom zapojili zdravý selský rozum v každodenní praxi.

V neděli 4.4.021 v ranních hodinách se přesune planeta Merkur do ohnivého znamení Berana. Zvýší se potřeba něco říct, vyjádřit se a reagovat. Zrychlí se naše uvažování, postřeh i slovní reakce. Měli bychom si hlídat sklony říkat něco bez rozmyslu a neuváženě a zamezit hádkám a neústupnosti. Než něco řekneme, třikrát se nadechněme.

Požehnané a veselé svátky velikonoční.

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

SMYSL PRO HUMOR - Andělé vás vedou k tomu, abyste si udělali čas na veselou zábavu. Uvolněte se a vzpomeňte si na svůj smysl pro humor. Přistupujte ke všemu s lehkostí.

Legrace a veselí přinášejí lehkost ducha. I ty nejobtížnější situace mohou být snazší, když se na ně dokážete podívat z té humornější stránky, a proto si pěstujte smysl pro legraci.

Jak můžete do svého společenského života, do svých vztahů a do svého pracovního života vnést více hravosti, smíchu a legrace?

Když se radujete, andělé se radují s vámi, neboť radost, hravost, humor a smích milují nade vše.

Afirmace: Zvládám své emoce.