4.2. - 10.2.2019

04.02.2019

Novoluní ve Vodnáři se nám parádně předvedlo nečekanou bohatou sněhovou nadílkou. Ano, Novoluní ve Vodnáři přináší nečekané zvraty, události, ale i vnitřní proměnu a nové začátky. Najednou, náhle a nečekaně je všechno jinak. Je to čas probuzení se k větší svobodě, ale i k větší přizpůsobivosti a odlehčení svého myšlení.

Novoluní je pod vlivem Černé luny ve Vodnáři, která tomu dává příchuť sobectví a dramat. Pod tímto vlivem můžeme cítit velkou nespravedlnost a pocit, že nás druzí omezují. Do popředí se dostává ego, které chce pro sebe čas, prostor, výhody. Zviditelní se, kde se zaobíráme víc než je zdrávo, jen sami sebou, a kde povyšujeme své zájmy nad zájmy ostatních. Kde jsme nepružní a neumíme se přizpůsobit změnám.

Novoluní ve Vodnáři nám nabízí novou cestu, cestu sounáležitosti, rovnosti, přátelství a vysvobození se z omezujících myšlenkových pochodů. Učí nás myslet na druhé, mít na srdci blaho všech.

Svoboda je vnitřní stav a úzce souvisí s naší myslí. Záleží na tom, jak zpracováváme vnější podněty. To nám ukáže Černá luna v konjunkci s Merkurem. Je to chyták tohoto týdne, pozor na to, bude se snažit nám namluvit, co všechno se nám děje špatného, díky druhým. Co nám brání v tom, abychom se cítili lépe, svobodně a vše se dělo pode nás. Neměli bychom však zapomínat, že svoboda je vždy úzce spjata se zodpovědností. A to, co nám brání se cítit svobodně, jsou naše myšlenky. Nov ve Vodnáři je tu proto, abychom udělali v sobě restart a začali fungovat na jiných myšlenkových principech. K tomu nám pomůže Merkur ve Vodnáři v sextilu na Mars, Urana a Jupitera. Získejte nadhled, buďte pozorovateli svých myšlenek.

Slunce svírá sextil s Jupiterem, což proměňuje naše Já k většímu optimismu, nadšení, pocitu štěstí, k víře a velkorysosti.

Mars v Beranu se přibližuje k Uranu, což je aspekt velké netrpělivosti, unáhlenosti, nepozornosti, zbrklosti, zvýšené rizikovosti a nehodovosti. Výbuchy hněvu a vzteku budou na denním pořádku. Eliminujte množství stresu ve svém životě tím, že nebudete spěchat, tlačit na pilu, všechno má svůj čas. Dejme své ano aktivitě, rozhodnosti, vítejme nové ve svém životě, ale buďme při tom trpěliví.


Rada andělů na tento týden (Andělé světla-D. Cooper)

TRPĚLIVOST . "Uvolněte se a přijměte situaci takovou, jaká je. Nenechte se strhnout pokušením nižšího já ke zbrklému počínání. Až nastane ta správná chvíle a vy budete připraveni a svěží, otevřou se další dveře. Trpělivost se vždy vyplatí."

Afirmace: "Všechno se děje ve správný čas."