3.6. - 9.6.019

03.06.2019

Hned v pondělí 3.6.019 ve 12,03 hodin nastává Novoluní v Blížencích. Čas pro změnu v oblasti našeho myšlení, postojů, vyhodnocování situací. Myšlenkou vše začíná, ta vybudí nějakou emoci, na základě které pak jednáme. Každý z nás je zodpovědný za své myšlenky, slova a skutky. Novoluní přináší příležitost si udělat inventuru v hlavě a přestat dávat prostor myšlenkám, které nás vedou k tomu, abychom byli naštvaní, kritičtí, obviňující, pomlouvační a nepřející. Dobře zvažujme každé slovo, které vyslovíme. Nezapomínejme na to, že to co vyšleme,( myšlenkou nebo slovem), se nám vrátí. Správným myšlením korigujeme své emoce. Pokud chceme být šťastní, je třeba pracovat na mentálním nastavení. Nov v Blížencích je startem k odlehčení naší mysli, větší přizpůsobivosti a žití v přítomnosti a radosti.

Merkur přechází v úterý večer do znamení Raka a v pátek uzavře sextil na Urana a trigon na Černou lunu. Myšlení a vyjadřování bude podbarveno city a emocemi. Snadněji vyjádříme co cítíme. Podpoří to naši představivost, fantazii, lepší paměť, vcítění se do druhých ale i odplavování negativních emocí.

Slunce v Blížencích v opozici na Jupitera a v kvadratuře na Neptun, přináší různá rozčarování, která plynou ze zkresleného pohledu na sebe a na druhé. Na překrucování tzv.duchovních pravd ve svůj prospěch. Na přehnané dokazování své pravdy a svých názorů. Budeme poučeni kým jsme a kým nejsme. Konstelace varuje před zkreslováním skutečnosti, před lží a podvodem.

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

MOUDROST: Znalosti lze nabýt studiem, ale moudrost je Božská inspirace, která pochází z vašeho nitra. Vaši andělé vás vedou k tomu, abyste se spojili se svým klidným, tichým středem a naslouchali moudrosti své duše. Poté se budete rozhodovat a jednat na základě vedení svého nekonečného bytí.

S moudrostí dostává život nový rozměr, a naše lidské drama a strach se ve srovnání s velkolepostí celkového pohledu náhle jeví jako nepodstatné.

Kráčejte po své cestě životem jako jedni z Moudrých a všichni vás budou ctít a respektovat.

Afirmace: Naslouchám své moudrosti.