8.2. - 14.2.2021

08.02.2021

Hned v pondělí se spojí Slunce s retrográdním Merkurem ve znamení Vodnáře, povzbudí to komunikaci mezi lidmi, ať už slovní či písemnou, potřebu se kontaktovat a vyřizovat nejrůznější záležitosti. Ve středu ovšem se Merkur dostane do kvadratury s Marsem, a tak si dejme pozor na urychlené soudy, prudké slovní reakce i nervozitu. Pozor na rychlou jízdu a spěch, počasí a stav vozovky nás může nemile překvapit. Konstelace může nepříznivě ovlivnit i chaotické a zbrklé nakupování nebo obchodování.

Velká převaha planet ve znamení Vodnáře, tentokrát i s Lunou, vytvoří Novoluní ve Vodnáři, a to 11.2.2021 ve 20,05 hod.. Změny, změny a zase změny. Je to čas, kdy se máme otevřít novým proudům, vyšším energiím, které přicházejí pro naše dobro, a to zejména v oblasti myšlení, lásky, vztahů, hodnot, víry, hojnosti a štěstí (Venuše konjunkce Jupiter).

Aby mohlo přijít nové, musíme mu vytvořit prostor a odstranit to staré.

Součástí novoluní bude tedy i očistný proces, (Černá luna vytvoří kvadraturu na Venuši a Jupitera). Povede nás k přehodnocení vztahu k hmotě, financím a hojnosti, smyslu života.

Novoluní je tedy takovým úklidem především v rovině myšlení, protože bez posunů v této oblasti nemůže žádná změna ani jinde nastat.

Pozorujte jak a na co myslíte, jaké máte názory, návyky, které do kolečka opakujete, aniž byste o nich přemýšleli. Jen proto, že se to tak dělalo, nebo by to tak mělo být,....?

Pusťme se všech "musů" jednejme tak, jak nám velí naše srdce a intuice. Pusťme se svého Ega a buďme tvůrcem svého života zcela svobodným, který má potřebu být užitečný a prospěšný pro ostatní (společnost).

Tvořit s radostí a svobodně znamená nemít žádné předsudky, obavy, strachy, ani se nepodceňovat a ani se nepovyšovat nad ostatními. Věřit v lásku, neztrácet naději.

Ptejme se sami sebe: Čím mohu naplnit službu pro společnost? Jakou změnu mám přijmout do svého života? Co mi brání v tom, abych žila v harmonii? Co bych měla u sebe změnit, abych vytvářela kvalitní vztahy?

Silné obsazení znamení Vodnáře a novoluní v tomto znamení může prolomit současnou situaci ve společnosti a přinést radikální změnu. Tou změnou musíme však být i každý z nás.

Víkend bude přát lásce a oslavám Valentýna, Venuše vytvoří příznivý aspekt s Merkurem, a Merkur zároveň se spojí harmonicky s Jupiterem.

Lásky je všude dost pro každého z nás.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

NADĚJE - znamená, že v jisté oblasti vašeho života brzo vyjde slunce.

Andělská moudrost vám připomíná, že váš duch je nesmírné houževnatý a silný, a proto nepřestávejte věřit ve své sny a vize.

Mějte na paměti, že Vesmír chce, abyste měli, po čem vaše srdce touží. A pokud vám to vaši andělé ještě nepřinesli, pak čekají, až uvěříte, že si to skutečně zasloužíte.

Udělejte to, co je z vaší strany třeba: ujasněte si, co skutečně chcete. Poté vyšlete pozitivní myšlenky vedoucí ke změnám, po nichž toužíte, a k naplnění vašich přání.

Požádejte o pomoc anděly a oni rozfoukají jiskřičky možností a oživí je.

Naděje je magnetická vlastnost, která do vašeho života přitahuje vše skvělé a krásné.

Afirmace : Jsem věčný/á optimista/ka.