9.11.-15.11.020

09.11.2020

Čeká nás týden osobních šancí a hlubokých proměn. Ty mohou probíhat buď dobrovolně a vědomě nebo vynuceným způsobem, a ten víc bolí.

Pokud o svém životě a o sobě nepřemýšlíme a tudíž nevíme, že tím nejhlavnějším úkolem zde na planetě je zušlechťování svého charakteru, pak se jen necháváme vláčet nepřízní osudu, nechápeme co se děje, podléháme strachům, obavám a hledáme viníka, který to vše způsobuje. Nedochází nám podstatná věc, a to, že si každou myšlenkou a svým činem tvoříme svou realitu.

Oproti tomu, vědomý člověk na sobě dnes a denně pracuje a přijímá zodpovědnost za každou svou myšlenku, slovo, čin a pocit. Chápe dobře, proč se mu věci dějí a umí se z nich poučit. Chápe koloběh smrti a znovuzrození. 

Toto je právě posláním Novoluní ve Štíru, které nastane v neděli 15.11.020 v 6,07 hodin. Odstartuje přenastavení naší mysli, emocí a hodnot. Staré musí být nahrazeno novým.  Poděkujme za všechno, co jsme už prožili a rozlučme se z minulostí. Nastává nová životní etapa.

Jsme všichni vyzývání k tomu, abychom se soustředili především NA SEBE, ponořili se do svého vnitřního prostředí a zkoumali, co se tam odehrává. Tolik již dlouho zmiňovaná transformace lidstva se týká především transformace každého z nás, a to na poli mysli, emocí a činů.

Novoluní ve Štíru nám pomůže zjistit, co se za našimi negativními pocity skrývá a dovolí nám objasnit, co je způsobuje. Pak už jsme blízko k tomu, abychom se jich mohli zbavit a nahradit je příjemnými prožitky. Tyto proměny v nás podporují také planety Neptun, Jupiter a Pluto, které příznivě působí na Slunce a Lunu (NOV). Vedou nás cestou k Bohu, víře v lepší budoucnost, víře ve vlastní Božství a duchovní práci na sobě.

Je potřeba se více zaměřit na to, co nám způsobuje radost, co nás činí šťastnými, protože jedině tak budeme schopni ODPOUŠTĚT sobě i druhým. Odpuštěním uzdravujeme (zbavujeme) sami sebe od těžkých emocí, které tíží naši duši. Uvolníme tak v našem srdci místo pro Lásku, Soucit, Empatii, Sounáležitost a Pokoru. S nikým pak nepotřebujeme bojovat, ani ho odsuzovat, kritizovat nebo pomlouvat. Nebude tam ani místo pro Strach a manipulaci.

Na celospolečenské úrovni odstartuje Novoluní ve Štíru boj proti manipulaci a zneužívání lidí, a odhalování nových skutečností, kauz a podvodů.

Přispěje k tomu také planeta Mars v Beranu, která se rozběhne konečně přímým směrem, a to od neděle 15.11.020. Pocítíme více energie a schopnosti aktivně řešit co potřebujeme. Přispěje k větší odvaze a rozhodnosti.

Především Štíři ale i Býci, Vodnáři a Lvi by si měli dát pozor tento týden na propady psychiky, slovní útoky, deprese a "utonutí" v negativních energiích. Merkur se navrací do Štíra a vytváří znovu opozici s Uranem a Černou lunou.

Problematické aspekty přijímá i planeta Venuše od Jupitera, Pluta a Marse. Zkoumejme sami sebe, zda se nám daří tvořit pěkné vztahy s druhými i partnerem anebo jsme spíš příčinou problémů a nesouladu.

Připomínám ještě konjunkci planet Jupitera a Pluta, kterou jsem popsala v minulém poselství.

Najděme v sobě sílu k proměně.

Eva


Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

UPŘÍMNOST- andělská moudrost vám připomíná, že každá vaše myšlenka, slovo, emoce a čin se odráží ve vaší auře. Když jste upřímní, vaše aura je průzračně jasná. Každý pak ví jak to s ním myslíte, a cítí se naprosto v bezpečí. Andělé vám navrhují, abyste se podívali do svého nitra a vyčistili ho od všech temných myšlenek a pocitů. Když jste k sobě naprosto upřímní, jste nedotknutelní a můžete být zcela otevření, neboť nemáte co skrývat. Lidé vás respektují a důvěřují vám. Když vyzařujete vibrace upřímnosti, reagují na vás i druzí s otevřeností a upřímností.

Afirmace: Myslím, mluvím i jednám upřímně.