Týdenní poselství

Ano, je tu významné datum, o kterém se tolik již v minulosti mluvilo a psalo.

Jsme na začátku týdne, kterým začíná období velmi silných a významných astrologických konstelace a tudíž i významných celoplanetárních události.

V následujících dnech vytváří Slunce ve Střelci hodně aspektů s dalšími planetami, jak podporujícími, tak napěťovými.

Poslední listopadový den patří Úplňku ve znamení Blíženců včetně polostínového zatmění Luny. Nastává tedy 30.11.020 v 10,29 hodin. Jedná se o osu Blíženci a Střelec. Jeho vliv už působil o víkendu a zasáhl i první adventní neděli. Nese témata platná pro období až do dalšího úplňku.

A máme tu změnu energií, protože v sobotu 21.11.020 ve večerních hodinách vstoupilo Slunce do znamení STŘELCE, kde setrvá až do 21. prosince.

Čeká nás týden osobních šancí a hlubokých proměn. Ty mohou probíhat buď dobrovolně a vědomě nebo vynuceným způsobem, a ten víc bolí.

Slunce ve znamení Štíra pomalu opouští opozici s Uranem, což může ještě přinést něco neočekávaného, překvapivého, na světlo vyplave to, co bylo dříve utajováno a zametáno pod koberec. Jsme svědky velké manipulace a zkreslování skutečnosti za účelem vyvolávání strachu. Nyní můžeme prohlédnout a vidět věci tak, jak opravdu jsou. Může to v nás ovšem...

Černá luna se nám přesunula minulý týden do znamení BÝKA viz. Dlouhodobé vlivy, kde setrvá 9 měsíců. Uzavírá opozici na retrográdního Merkura. Vytváří to situace náročné pro dorozumívání, jasnou a klidnou komunikaci. Černá luna zesiluje jednání z pozice ega, což způsobí řadu náročných debat plných útoků, hněvu, vzteku, obviňování, žárlivosti a...

Milí přátelé, to, co se odehrálo včera na demonstraci v Praze mě nutí se k tomu ještě vrátit. Existuje mnoho názorů a pohledů, někteří mají jasno, druzí tápou a nevědí. Astrologie velmi jasně popisuje každou událost a pomáhá tak si utvořit vědomější přístup.

Novoluní ve Vahách, které v tomto týdnu připadá na pátek 16.10,020 ve 21,30 hodin je o nápravě vztahu člověka k člověku.