Týdenní poselství

Jak jste si jistě všimli, na nebi dorůstá Měsíc, a to znamená, že v tomto týdnu nastane Úplněk. Ano, ve středu 24.4.2024 po 1 hodině ráno (v noci) nastane Úplněk ve znamení Štíra. Bude doprovázen mocnou planetou Pluto ve Vodnáři, která vytvoří jakýsi střed mezi Lunou ve Štíru a Sluncem v Býku. Znamená to, že Slunce i Luna vytvoří kvadraturu...

Dlouho očekávaná a často zmiňovaná, velmi zásadní a důležitá astrologická událost, nastává v tomto týdnu. Jedná se o konjunkci Jupitera a Urana na téměř 22st. znamení Býka, v neděli 21.4.2024. Ovlivní zejména lidičky narozené v Býku, ale i lidstvo jako takové.

8. duben 2024 je dnem velmi mocného Novoluní v Beranu, a zároveň zatměním Slunce. Nastane ve 20,20hodin. Obě světla Luna a Slunce se nacházejí na 19 st. tohoto znamení a jsou v úzkém spojení s Chironem, zraněným léčitelem.

Hned v úterý po velikonočních svátcích se dostává planeta Merkur v Beranu do své retrográdní fáze (tzv. zpětného chodu). Ta bude trvat až do 25.4.2024. Nejprve se ovšem musel Merkur zastavit (stacionární fáze) a poté začít tzv. "couvat."

Období od pátku 29.3.2024 až do 1.4.2024 bude patřit oslavám Jara, velikonočním svátkům. Připomeneme si ukřižování a zmrtvýchvstání Ježíše Krista, Avatara Věku Ryb a učitele Lásky.

Na ose Váhy a Beran se odehraje hned v pondělí v 8 hodin Úplněk ve Vahách včetně zatmění Luny. Je to velmi silná konstelace, která bude mít vliv na mezilidské vztahy. Stojí proti sobě dvě protichůdné energie, čímž vzniká mezi nimi napětí. Luna ve Vahách touží po klidu, harmonii, souladu a spojení s druhými. Zatímco Slunce v Beranu...

A je to tady, konečně se dočkáme vytouženého prvního jarního dne, který nastane ve středu 20.3.2024 v 4,15 hod.. Astrologicky řečeno, Slunce opustí znamení Ryb a vstoupí do ohnivého znamení Berana. Nastává Jarní rovnodennost, období Jara a začátek nového astrologického roku.

Na začátku týdne nás může planeta Venuše v kvadratuře na Uran ponoukat k touze prožít něco neobvyklého, nevšedního až bláznivého. Může také vzrůstat potřeba změnit svůj vzhled, šatník, pořídit si něco originálního, i třeba extravagantního. Je třeba ale dávat pozor, abychom neutratili víc, než jsme měli v plánu a nekupovali zbytečnosti. Vztahy budou...

Vstupujeme do posledního znamení zvěrokruhu, kterým se ukončuje astrologický rok. Je to znamení RYB, do kterého Slunce přešlo v pondělí 19.2.2024 po 5. hodině ranní.