Týdenní poselství

Otevřený kurz  "Vědomá cesta životem aneb Cesta Lásky", 

další termín 25.3.2023  Program Cesta Lásky


Máme za sebou víkend, kterému dominovala konstelace Slunce v Kozorohu v konjunkci s planetou Pluto, a která se silně projeví i tento týden. Je to velmi transformující energie našeho Já, ale též může být i destruktivní.

Vstoupili jsme do týdne s Černou lunou již v novém znamení, a to ve znamení LVA. Změna nastala 8.1.2023.

Vítejte v novém roce 2023, který je pod vládou planety MARS!

V posledním týdnu letošního roku se Slunce nachází jako vždy v zemském znamení Kozoroha, a nyní vytváří harmonickou vazbu na Vzestupný lunární uzel a postupně i na Urana v Býku. Tato konstelace přináší ukotvení se v realitě, zklidnění, hledání světla v sobě a bilancování svého života.

Slunce ve Střelci v neharmonické vazbě na Neptuna a Jupitera nás varuje před tím, abychom nepodléhali předvánočnímu shonu a přehánění.

Prožívání následujících dnů bude souviset s Úplňkem v Blížencích, jehož energie bude vrcholit ve čtvrtek 8.12.2022 v 5,10 hodin. Bude probíhat na ose Blíženci - Střelec, kdy je Luna v Blížencích a Slunce ve Střelci.

Týden bude ve znamení komunikace. Ukáže se nám, jak máme tuto dovednost zvládnutou. Harmonický aspekt Mars v Blížencích trigon Saturn ve Vodnáři nám bude velkou oporou při zvládání dalších výzev. Vede nás k tomu, abychom si uspořádali myšlenky, vyjasnili si určité pojmy, více se soustředili na daný okamžik a učili se trpělivosti. Umožní nám si...

Přichází změna energie, Slunce vstupuje 22.11.2022 v 9,21 hod. do znamení STŘELCE.

Sluneční aktivita Slunce ve Štíru je v tomto týdnu podporována příznivým aspektem od Neptuna a koncem týdne od Jupitera v Rybách. Pod tímto vlivem můžeme naskočit na vlny lásky, soucitu, něhy, laskavosti a duchovního probouzení se. Přijímat věci tak, jak přicházejí, nechat je plynout a odevzdat se vyšší moudrosti.