Vědomá ženaPro koho je program Vědomá žena určen

  • Pro ženy každého věku, které si chtějí dopřát čas pro sebe, a zkvalitnit si svůj život sebepoznáváním a duchovním růstem.
  • Touží se odreagovat, vyskočit z každodenního stereotypu a být součástí skupiny vědomých žen, se společným zájmem.
  • Pro ty, které chtějí o sebe pečovat komplexně, nasytit svou duši, ducha i prospět svému tělu.

Hlavním cílem je praktikovat naučené duchovní teorie do praxe. Maximální počet 12 žen.

Náplň programu

Každé 4-hodinové setkání bude obsahovat 2 části, teoretickou a praktickou.


V teoretické části se budeme zabývat energiemi a tématy, které vládnou danému měsíci a souvisí s postavením Slunce v určitém astrologickém znamení. Astrologie nám bude jen pomůckou a průvodcem, nikoliv hlavní částí. Hlavní náplní bude probírání a osvojování si určitých duchovních pojmů, zákonů, abychom jim dobře porozuměly a následně je uměly aplikovat do běžného života. Např. pojem vnitřní dítě, mít se ráda ....apod. Dáme prostor vzájemnému sdílení a odpovědím na otázky, které vyplynou.


V praktické části se budeme věnovat relaxacím, harmonizaci čaker, meditacim, tanci, duchovním cvičením, protahování těla, zpívání manter, apod.

Trvání programu

  • celoroční cyklus, který se skládá z 12 samostatných měsíčních seminářů. Vzhledem k současné situaci kolem koronaviru, vypisuji zatím jen první 4 termíny. Pokud situace dovolí, budeme pokračovat dál v dalších měsících.

Můžete navštěvovat jen jednotlivá setkání, ovšem účastí na celoročním programu získáváte ucelenou výuku a komplexní mini duchovní školičku. Cyklus je inspirován astrologickou mandalou (zvěrokruhem) s 12ti astrologickými znameními, které se svým obsahem vzájemně prolínají, dotýkají se všech oblastí našeho života, a jedině tak tvoří dohromady harmonický celek.

Scházet se budeme vždy v neděli 1x v měsíci v čase od 14,30 do 18,30 hodin.

Tématické okruhy a termíny

1. VZTAHY, ZRCADLENÍ  Termín: 18/10/2020

Nežijeme zde na planetě sami a tak jsme každou chvíli s někým ve vztahu. Učit se žít ve vztahu je základní dovedností pro náš život. Co je základem pro dobře fungující vztah? Co je to zrcadlení?


2. ODPUŠTĚNÍ, EMOCE Termín: 15/11/2020
Výklad se zaměří na naše emoce, co je jejich podstatou, co nám ukazují a jak s nimi pracovat. Vysvětlíme si význam odpuštění i prakticky si ukážeme jak na to.


3. ŠTĚSTÍ, HOJNOST, SMYSL ŽIVOTA Termín: 20/12/2020
Všichni toužíme po štěstí a hojnosti, tak proč máme pocit, že se nám ho nedostává? Co se za těmito pojmy skrývá? Budeme hledat odpovědi na otázku, co je smyslem života. Zmíníme se o náboženství, o Bohu, o víře.


4. ZODPOVĚDNOST, ŘÁD, POSLÁNÍ Termín: 17/1/2021
Bude nás zajímat, co vše se skrývá pod slovem zodpovědnost a řád. Pod pojmy, které dnes nejsou zrovna v oblibě. Jaký je rozdíl mezi zaměstnáním a posláním?

Místo

Baráčnická rychta Hrnčíře, K Šeberovu 805, 149 00 Praha 4 Hrnčíře


Cena a přihlášky

Předplatné 4 setkání činí 1800 ,- Kč (450,-/1 setkání)
Jednorázové vstupné činí 550,- Kč/1 setkání.


Místo v programu si rezervujte nejpozději do 12.10.2020 odesláním závazné online přihlášky níže a převodem platby na účet 1260388026/3030. Do zprávy pro příjemce uveďte VŽ a své příjmení.

Platba předem je nutná i při platbě jednorázového vstupného z důvodu omezené kapacity prostoru a přípravy materiálů.


V případě dotazů mě kontaktujte na evapro@seznam.cz nebo telefonicky 776018200.

Závazná přihláška

program Vědomá žena

Rezervaci vám potvrdím následně e-mailem.