Vědomá žena


Kurz je zatím pozastaven

Pro koho je program Vědomá žena určen

  • Pro ženy každého věku, které si chtějí dopřát čas pro sebe, a zkvalitnit si svůj život sebepoznáváním a duchovním růstem.
  • Touží se odreagovat, vyskočit z každodenního stereotypu a být součástí skupiny vědomých žen, se společným zájmem.
  • Pro ty, které chtějí o sebe pečovat komplexně, nasytit svou duši, ducha i prospět svému tělu.

Hlavním cílem je praktikovat naučené duchovní teorie do praxe. Maximální počet 12 žen.

Náplň programu

Každé 4-hodinové setkání bude obsahovat 2 části, teoretickou a praktickou.


V teoretické části se budeme zabývat energiemi a tématy, které vládnou danému měsíci a souvisí s postavením Slunce v určitém astrologickém znamení. Astrologie nám bude jen pomůckou a průvodcem, nikoliv hlavní částí. Hlavní náplní bude probírání a osvojování si určitých duchovních pojmů, zákonů, abychom jim dobře porozuměly a následně je uměly aplikovat do běžného života. Např. pojem vnitřní dítě, mít se ráda ....apod. Dáme prostor vzájemnému sdílení a odpovědím na otázky, které vyplynou.


V praktické části se budeme věnovat relaxacím, harmonizaci čaker, meditacim, tanci, duchovním cvičením, protahování těla, zpívání manter, apod.

Trvání programu

  • celoroční cyklus, který se skládá z 12 samostatných měsíčních seminářů. 

Můžete navštěvovat jen jednotlivá setkání, ovšem účastí na celoročním programu získáváte ucelenou výuku a komplexní mini duchovní školičku. Cyklus je inspirován astrologickou mandalou (zvěrokruhem) s 12ti astrologickými znameními, které se svým obsahem vzájemně prolínají, dotýkají se všech oblastí našeho života, a jedině tak tvoří dohromady harmonický celek.

Scházet se budeme vždy v neděli 1x v měsíci v čase od 14,30 do 18,30 hodin.

Tématické okruhy 

1. VZTAHY, ZRCADLENÍ  

Nežijeme zde na planetě sami a tak jsme každou chvíli s někým ve vztahu. Učit se žít ve vztahu je základní dovedností pro náš život. Co je základem pro dobře fungující vztah? Co je to zrcadlení?


2. ODPUŠTĚNÍ, EMOCE 
Výklad se zaměří na naše emoce, co je jejich podstatou, co nám ukazují a jak s nimi pracovat. Vysvětlíme si význam odpuštění i prakticky si ukážeme jak na to.


3. ŠTĚSTÍ, HOJNOST, SMYSL ŽIVOTA 
Všichni toužíme po štěstí a hojnosti, tak proč máme pocit, že se nám ho nedostává? Co se za těmito pojmy skrývá? Budeme hledat odpovědi na otázku, co je smyslem života. Zmíníme se o náboženství, o Bohu, o víře.


4. ZODPOVĚDNOST, ŘÁD, POSLÁNÍ 
Bude nás zajímat, co vše se skrývá pod slovem zodpovědnost a řád. Pod pojmy, které dnes nejsou zrovna v oblibě. Jaký je rozdíl mezi zaměstnáním a posláním?

- další témata budou postupně doplňována V případě dotazů mě kontaktujte na evapro@seznam.cz nebo telefonicky 776018200.

Pro přihlášení vyplňte, prosím, níže uvedený formulář .

Závazná přihláška

program Vědomá žena

Rezervaci vám potvrdím následně e-mailem.