Jak se ke mně dostanete

MHD :
1. ze stanice metra Budějovická bus č. 332,334,335,339
2. ze stanice metra Opatov bus č. 326

Vystoupíte ve stanici "Jesenice bytovky", přejdete na druhou stranu silnice a půjdete zpět směrem odkud jste přijeli. Na konci ulice minete semafor a zabočíte doprava. Půjdete stále rovně. Až uvidíte žlutý domek s větší terasou a před ním malé parkoviště, jste na místě.
Číslo 980 je první vchod od parkoviště.

Autem:
Z Prahy, z Vestce u Prahy:
Projedete Vestcem a přijedete do Jesenice, po pravé straně budete míjet benzínovou pumpu a hned za ní odbočíte doleva do zástavby domů. Pojedete ulicí stále rovně, po cca 200m minete vlevo ulici Mezi domy, jedete dále rovně, poté se ulice stáčí doprava, vy již ale uvidíte kolmo před sebou žlutý řadový domek s terasou a před ním malé parkoviště, kde zaparkujte. Číslo 980 je první vchod od parkoviště.

Z dálnice D1, z Říčan:
Vjedete do Jesenice a na první křižovatce se semafory se napojíte na hlavní a pojedete rovně na Prahu. Až minete další semafory budete se blížit ke konci Jesenice. Vpravo za posledním domem, před autobusovou zastávkou odbočíte ostře doprava a poté pojedete ulicí stále rovně, po cca 200m minete vlevo ulici Mezi domy, jedete dále rovně, poté se ulice stáčí doprava, vy již ale uvidíte kolmo před sebou žlutý řadový domek s terasou a před ním malé parkoviště, kde zaparkujte. Číslo 980 je první vchod od parkoviště.

Z Opatova, Hájí, Hrnčíř, Šeberova, Průhonic:
Jeďte směr Šeberov a Hrnčíře, které projedete stále rovně po hlavní. Když opustíte Hrnčíře jedete po hlavní rovně až dojedete na křižovatku, kde jsou směrovky na Jesenici a na Vestec. Vy se dáte doprava na VESTEC (!) stále po hlavní. Projedete Vestec stále po hlavní a až narazíte na restauraci U Klimešů musíte odbočit doleva z hlavní ulice okolo restaurace (pokud jedete stromořadím dále, jste již špatně!), jedete rovně a před vámi se objeví velká brána areálu Renault (kamiony), vy se dáte doleva a hned doprava. Před sebou již uvidíte zástavbu domů. Až dojedete k prvnímu domu, dáte se doprava a stále rovně až na konec ulice ke žlutým řadovým domům, vpravo je malé parkoviště. Číslo 980 je první vchod od parkoviště