O mně

 Hlavním smyslem mého života je sebepoznání, práce na sobě a život v lásce. Snažím se nacházet ve všem souvislosti a žít v harmonii sama se sebou a s okolím. Jsem přesvědčena, že nic není náhoda.

Vždy mě přitahovala psychologie, nitro - duše člověka. Vciťovala jsem se do problémů druhých lidí a snažila se pochopit jejich jednání. Zajímalo mě, proč jsou někteří lidé hodní, milí, laskaví a druzí zase arogantní a sobečtí. Cítila jsem, že každé lidské konání má svou příčinu. Nic se neděje bez důvodu. Že i ten, který z našeho pohledu nejedná správně, má pro to své důvody. 

Touha po poznání a pochopení sebe sama, druhých lidí, ale i hledání smyslu života mě přivedlo v r. 1997 ke studiu psychologické, karmické a duchovní astrologie ve škole Sirrah u Alice de Silva Lago. Své vědomosti z tradiční astrologie jsem si doplňovala v kurzech pro astrology u ing. Antonína Baudyše st..  

V r. 2005 jsem měla možnost zpracovat výklad horoskopů Jaromíra Jágra a finalistů SuperStar Vlastimila Horvátha a Petra Bendeho pro Mladou Frontu dnes.

Spolupracovala jsem s časopisem Chvilka pro tebe.

Ve své praxi využívám poznatky ze své duchovní cesty, z numerologie, tarotu, psychologie, karmické a duchovní astrologie.

Nechávám se inspirovat nejrůznějšími duchovními filosofiemi a směry. Mám zasvěcení do energie Reiky.

Na mé duchovní cestě mě nejvíce ovlivňuje PhDr. Marta Foučková.

K mým zájmům patří hudba, tanec, duchovní literatura, divadlo, tai-chi, čchi-kung, ruční práce, 

Miluji svou úžasnou rodinu, na které mi moc záleží. Ráda trávím čas se svými vnoučaty, která mě naplňují štěstím a velmi mě obohacují.