Kurz astrologie pro začátečníky 

Pro koho je kurz určen

Jedná se o kurz pro začátečníky, pro ty, kteří se chtějí blíže seznámit s astrologií, porozumět ji a využívat ji ve svém životě k sebepoznání sebe i druhých. Kurz je vhodný pro širokou veřejnost.

Trvání kurzu

Celý kurz probíhá od října do června 2023/2024.

Vždy 1x v měsíci v sobotu od 9-12 hod. online přes aplikaci Zoom


Náplň kurzu

První lekce bude patřit úvodu do astrologie, nahlédneme do její minulosti, seznámíme se ze základními astrologickými pojmy a grafickými symboly. V dalších lekcích nás čekají základní poznatky o jednotlivých astrologických znameních, planetách, o astrologických domech a aspektech mezi planetami. Naučíme se, jak se chovají planety ve znameních a domech horoskopu a mezi sebou navzájem. Budeme přitom využívat ukázky horoskopů známých osobností, ale budeme zkoumat i své individuální horoskopy. Na jednotlivé planety, znamení i celý horoskop budeme nahlížet jak z hlediska klasické astrologie, tak i psychologické, karmické a duchovní. Výuka bude nahrávána a po každé lekci rozesílána e-mailem prostřednictvím Úschovny. Nehrozí tedy, že by neměli učivo kompletní ani Ti, kteří se některé z lekcí nebudou moci zúčastnit.

Co je cílem kurzu

Smyslem tohoto kurzu není vychovat budoucí astrology, nýbrž přiblížit astrologii široké veřejnosti a přispět tak k vědomějšímu utváření jejich života.

Nebudu Vás tedy zatěžovat podrobnostmi z astronomie, dějin astrologie ani složitými výpočty. Kurz by měl přispět k sebepoznání každého účastníka. Výklad bude veden jednoduchou a srozumitelnou formou s praktickými příklady. Získáte znalosti z astrologie, které Vám budou pomáhat více porozumět sami sobě i druhým lidem, a co nejlépe se orientovat ve svém životě. Budete umět číst ve svém horoskopu nebo horoskopu jiných lidí. Pochopíte, jak funguje život. Mým záměrem je, aby co nejvíce lidí poznalo tuto královskou vědu.

Registrace na kurz pro rok 2023/2024 jsou otevřeny.

Pro přihlášení vyplňte, prosím, níže uvedený formulář . 

V případě dotazů mě kontaktujte na evapro@seznam.cz  nebo telefonicky 776018200.

Online přihláška

Kurz astrologie pro začátečníky

 Rezervaci vám potvrdím následně e-mailem.