Týdenní poselství

Nejdůležitější aspekty se dějí stále ve znamení Kozoroha.

23.3.-29.3.020

24.03.2020

V úterý 24.3.020 v 10,28 hodin nastává Novoluní v Beranu. Slunce, Luna Černá luna a Chiron jsou v konjunkci ve znamení Berana.

Cítíte ten klid, zpomalení, zastavení všude kolem nás? Každý den už je jiný, nepodobá se těm dnům před pár týdny. To je pravé poselství těchto dnů a této doby: změna, transformace, zklidnění, ukončování, pokora, neplýtvání, víra, uzdravení.

Hned v pondělí 9.3.020 v 18,47 hodin nastává Úplněk v Panně. Je nazýván Super úplňkem, čili silnějším úplňkem, protože je Luna blíže Zemi než obvykle.

2.3.-8.3.020

02.03.2020

Díky zpětnému chodu, se dostává na chvíli planeta Merkur zpět do znamení Vodnáře. Máme možnost přehodnotit naše myšlenkové procesy z minulosti. Nechme si radit svou intuicí. Naslouchejme vyššímu vedení. Zkoumejme, zda se změnil náš pohled nebo názor na situaci, kterou jsme již nějak vyhodnotili. Přemýšlejme i o tom, jakým způsobem komunikujeme s...

Stále jsou ve hře aspekty z minulého týdne, kterými jsme podporováni v prožívání sebe sama jako součásti celku, vzájemnosti a propojenosti. Energie nás vedou cestou lásky bez hranic, bez podmínek, k plynutí a přijetí každičkého dne se všemi jeho aspekty.

Od úterý 18.2.020 nastává retrográdní fáze Merkura, která potrvá až do 10.3.020. Merkur nyní prochází znamením Ryb a díky zpětnému chodu se navrátí na začátek Vodnáře. Je dobré v tomto období dávat pozor na komunikaci s druhými, mohou nastávat nedorozumění díky nejasnému myšlení i vyjadřování a přílišnému zaplavení našeho vědomí emocemi.

Začátkem týdne můžeme ještě pocítit vliv nedělního úplňku ve Lvu, viz minulá předpověď.

3.2. - 9.2.020

03.02.2020

Ke změně dochází u planety Merkur, která se přesouvá 3.2.020 do znamení Ryb. Naše mysl bude nyní fungovat na základě pocitů a sympatií, to znamená, že logika půjde stranou. Zesílena bude intuice, tušení, představivost, sny a fantazie. Učíme se vnímat své pocity.V tomto čase si budou libovat zejména umělci a duchovně zaměření lidé. Snáz se budou...

Stále se nacházíme pod vlivem některých energií z minulého týdne, které nyní vrcholí.