Týdenní poselství

V tomto adventním čase se nám Venuše přemístila ze znamení Vah do znamení Štíra. Bude pod vládou planety Pluto, která ji dodá nádech osudovosti, hlubokých prožitků a transformace.

Tento týden začínáme s Úplňkem v Blížencích, který vrcholí 27.11.2023 v 10,16 hodin. Krásně nám zobrazuje, dění kolem nás i v nás.

Než se rozloučíme se znamením Štíra, uzavře Slunce sextil s planetou Pluto. Je tu šance se do něčeho s odvahou pustit, zvládnout situace, v kterých jsme si dříve příliš nevěřili. Můžeme obstát díky houževnatosti a síle vůle. Je žádoucí pročistit své nitro od nežádoucích strachů a emocí a opřít se o svou vnitřní sílu.

Poselství z minulého týdne včetně pondělního novoluní ve Štíru bude platné i pro tyto dny. Jedná se o konstelaci Slunce ve Štíru v konjunkci s Marsem a opozicí na Uran do Býka. Pozorujme vědomě co se v nás nyní odehrává za emoce, jak reagujeme na vnější svět, co v nás převažuje, k čemu máme sklony. Možná zjistíme, že se...

Loučíme se s měsícem říjnem. Listopadový čas přivítáme Památkou na všechny zesnulé. V astrologii tomu odpovídají energie znamení Štíra, které nám nyní vládnou a které nás vedou do světa neviditelného, světa duší, které opustili již hmotný svět. Můžeme vnímat větší propojení se svými zesnulými.

Týden začal velkou energetickou změnou. V pondělí 23.10.2023 v 18,25 hod. se Slunce rozloučilo se znamením Vah a vstoupilo do znamení ŠTÍRA. Přichází nejhloubavější, nejtajemnější a nejzáhadnější znamení zvěrokruhu.

A je tu poslední týden, kdy Slunce prochází znamením Vah. Během této doby naváže úzké spojení s planetou Merkur a Jižním lunárním uzlem.

Po 9 letech se nám opět dostává Černá luna do znamení PANNY. Nastane to ve středu 4.10. ve 13,44 hodin. Tranzit znamením Panny bude trvat až do června 2024.