Týdenní poselství

Jsme pod vlivem velmi neklidných energií.Konstelace tohoto týdne patří k těm dynamickým a dost zásadním.

Začátek týdne se nese v duchu Luny v Blížencích v kvadratuře na Neptuna, a Slunce v Kozorohu v konjunkci s Merkurem a v trigonu na Uran. Psychicky jsme hodně oslabení a můžeme propadat neblahým pocitům plných úzkosti, napětí, skleslosti a podrážděnosti. Proto se více soustřeďme na praktické věci a mysleme jen na to, co právě nyní děláme. Buďme...

Ano, je tu významné datum, o kterém se tolik již v minulosti mluvilo a psalo.

Jsme na začátku týdne, kterým začíná období velmi silných a významných astrologických konstelace a tudíž i významných celoplanetárních události.

V následujících dnech vytváří Slunce ve Střelci hodně aspektů s dalšími planetami, jak podporujícími, tak napěťovými.

Poslední listopadový den patří Úplňku ve znamení Blíženců včetně polostínového zatmění Luny. Nastává tedy 30.11.020 v 10,29 hodin. Jedná se o osu Blíženci a Střelec. Jeho vliv už působil o víkendu a zasáhl i první adventní neděli. Nese témata platná pro období až do dalšího úplňku.

A máme tu změnu energií, protože v sobotu 21.11.020 ve večerních hodinách vstoupilo Slunce do znamení STŘELCE, kde setrvá až do 21. prosince.

Čeká nás týden osobních šancí a hlubokých proměn. Ty mohou probíhat buď dobrovolně a vědomě nebo vynuceným způsobem, a ten víc bolí.