Objev v sobě sílu planetPro koho je program určen

Pro ty, kteří chtějí objevit svou vnitřní sílu, pro ty, kteří si chtějí dopřát čas pro sebe a zkvalitnit svůj život sebepoznáváním a duchovně růst. Zároveň i pro ty, kteří chtějí proniknout do tajů astrologie. Pro účast v kurzu nejsou potřeba předchozí astrologické znalosti.

Náplň programu

Kurz je zaměřen na sebepoznání, vědomou práci na sobě a duchovní růst. Budeme k tomu využívat úžasné a mocné nástroje, kterými jsou planety v našich horoskopech. Planety ukazují na náš skrytý potenciál. Zjistíme, co nám nabízejí a jak můžeme jejich vlivu a darů co nejlépe pro sebe využít.

Najít svou vnitřní sílu!

Každý měsíc probereme důkladně jednu planetu v horoskopech účastníků, která bude vládnout určitému měsíčnímu období. Na konkrétních situacích z praxe budeme objevovat a uvědomovat si, které naše nefunkční a stále se opakující negativní vzorce myšlení a chování nám brání nalézt svou vnitřní sílu. Odkryjeme tím mnohé z našeho podvědomí. Nebudou chybět meditace a ostatní techniky.  

Náplň programu je podkladem pro vykročení na duchovní cestu a vědomou práci na sobě, která je vždy obrovským přínosem nejen pro nás samotné, ale i pro naše okolí. Zároveň účastníci získají i hlubší povědomí o astrologii.  

 

Trvání programu 

Kurz bude probíhat ve 2 čtyřměsíčních etapách online přes aplikaci ZOOM vždy 1x v měsíci ve čtvrtek od 18,30 do 21,00 hod.

Začínáme 9.11.2023 !

Termíny:

I. etapa:

9/11, 7/12, 4/1/2024, 1/2/2024

II. etapa

29/2, 21/3, 25/4, 23/5/2024 a 13/6 bonus


Cena a přihlášky

Cena za jednu etapu činí 2000,- Kč,   13/6 zdarma

Je možné se zúčastnit jen některých měsíčních lekcí. Účastí po jednotlivých etapách získáváte ucelenou a komplexnější výuku a výhodnější cenu.

Jednorázové měsíční vstupné činí 550,- Kč.

Z každého setkání bude pořízen záznam, který bude rozesílán e-mailem prostřednictvím Úschovny. Nehrozí tedy, že by ti, kteří se některé lekce nemohou zúčastnit, přišli o probranou látku.

Místo v programu si prosím rezervujte odesláním závazné přihlášky níže a převodem platby na účet 1260388018/3030 nejpozději do 8.11.2023. Do zprávy pro příjemce uveďte : planety a své příjmení.

Při jednorázovém vstupném odešlete prosím přihlášku nejpozději 2 dny předem nebo volejte. Je nutné, aby platba byla připsána na účet nejpozději 1 den před začátkem setkání.

V případě dotazů mne kontaktujte na evapro@seznam.cz nebo telefonicky 776018200. 

Pro přihlášení vyplňte, prosím, níže uvedený formulář .

Závazná přihláška

program Objev v sobě sílu planet

Rezervaci vám potvrdím následně e-mailem.