1.3. - 5.3.2023

01.03.2023

A máme tu změnu, přešli jsme do nového měsíce března. První den, středa, je pod vlivem harmonického spojení Slunce v Rybách a Luny v Raku. Vytvoří příjemný den, ve kterém věci necháme spíš plynout, než bychom je chtěli ovládat. Tato energie přinese více klidu, zastavení, pochopení, soucitu a péče nejen o sebe ale i o rodinu, domov, a okolí.

Čtvrtek 2.3.2023 bude patřit konjunkci mezi Venuší a Jupiterem v Beranu. Potká se malé štěstí s velkým štěstím. Pojďme tomuto štěstí naproti, obklopujme se krásou, a tím vším, co nám zvedne náladu. Usmívejme se na život, tancujme, zpívejme a radujme se. Vnímejme podporu vesmíru, tzv. "náhody". Za vším spatřujme lásku. 

Tato konjunkce Venuše a Jupitera bude také v kontaktu s Chironem a umožní nám vyléčit různá vnitřní zranění a pochybnosti o sobě.

Na každém záleží, jak tuto energii prožije. Nemělo by nás to vést k honění se za štěstím, nákupy, milostnými a jinými zážitky za každou cenu. Pamatujme, že méně znamená více a že štěstí je vnitřní stav. Nepřehánějme.

Aby se tak nedělo, nám pomůže další konjunkce, a to Merkura se Saturnem ve Vodnáři, 2.3.2023. Trochu nás usměrní, pozastaví a doporučí "vzít rozum do hrsti. Konstelace podpoří jasné, konstruktivní myšlení a jednání, organizování, uspořádanost, systematičnost, uvážlivost, dělání pořádků a svědomité rozhodování. Výzvou této konstelace jsou pesimistické myšlenky spojené se strachem, obavami a vzdorem. Vyvarujme se kritiky a nehledejme důvody, proč něco nejde.

Merkur pak následně přejde do znamení Ryb v noci z 2. 3. na 3.3.2023. Mysl bude ovlivněna našimi pocity, fantazií, sněním. Do popředí se dostane intuice a zájem o druhé. Tento Merkur přinese zájem o uměleckou tvorbu, poezii a hudbu, V tomto období můžeme pocítit větší senzitivitu, ale i odklon od reality. 

Mír do vašich srdcí

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

POROZUMĚNÍ

Andělé vás nabádají, abyste sebe a svou současnou situaci do hloubky prozkoumali, a získali tak jasnou představu o příčinách, které vedly k výzvám, jimž právě čelíte.

Dříve než učiníte rozhodnutí, seznamte se s fakty týkajícími se dané situace i postojů všech zúčastněných.

Sebeuvědomění představuje nezbytný základ, na kterém se budují pevné vztahy, přátelství i práce.

Porozumět vlastní osobnosti je základem porozumění své duchovní stránce a svému poslání na Zemi.

Požádejte svého anděla, ať vám pomůže.

Afirmace: Snažím se porozumět sobě i svému životu.