1.8. - 6.8.2023

01.08.2023

Nacházíme se v týdnu, který bude pod vládou úplňkových energií. Úplněk ve znamení Vodnáře nastane přesně v úterý 1.8.2023 ve 20,31 hodin. Horoskop naznačuje, že veškeré výzvy tohoto úplňku budou mít společného jmenovatele, a tím je osvobozování se v rámci vztahů osobních i celospolečenských. O tom jak se dokážeme zbavovat našich osobních nezdravých návyků, zlozvyků, mentálních programů a zajetých postojů.

Umíme milovat a být Láskou? Nebo jsme většinu času v odporu vůči dění kolem nás. Neustále se nám něco nelíbí, stěžujeme si a máme pocit, že nás vše omezuje?

Proti sobě stojí na nebi nejen Luna a Slunce, ale i energie znamení Vodnáře a Lva.

Díky Luně ve Vodnáři se můžeme cítit každou chvíli jinak, častěji můžeme měnit svůj program. Jedna emoce bude střídat druhou, zejména, pokud bude ohrožena naše osobní svoboda a plány. Můžeme sledovat, jaké obranné mechanismy pak nastolujeme. Jdeme do vzdoru a odporu, křičíme, rozčilujeme se, nakonec unikáme a vše boříme? Označujeme druhé za viníky, když se nám nedaří a není vše podle nás?

Odpor je opakem Lásky. K čemu máme odpor, to si přitahujeme.

Obraťme pozornost k sobě. Sledujme jak jsme na tom v rámci vztahů s našimi city, se svobodnou vůli, nezávislostí a tolerancí. Přijímáme druhé bezpodmínečně?

Slunce ve Lvu, to je otevřené srdce lásce, milující, vroucí, vášnivé a hravé. Touží po spojení.

Může se ovšem projevovat i sobecky, nadřazeně a panovačně. V tomto případě je úkolem protilehlé Luny ve Vodnáři se umět vymezit, postavit se do své síly a nastolit rovnost mezi dvěma lidmi. Nenechat se ovládat, ale chránit si svou svobodu.

Co nás učí Lev – učí nás milovat a tvořit

Co nás učí Vodnář – svobodě a přátelství

Nikdo z nás není víc ani míň. Nehrajme si na autority, VIP, úspěchy, neúspěchy a výhry. Pěstujme rovnost mezi lidmi. Tvořme pro užitek pro celou společnost, nesledujme jen vlastní výhody a cíle.

Hlavním posláním tohoto úplňku je odstraňovat ze života Odpor a pěstovat Přijetí, Toleranci, Lásku a Spojení. Být vyrovnaní ve svém středu.

Vykročit směrem k větší přirozenosti, shodit všechny masky, které si nasazujeme. Být v souladu s přírodou.

Vodnářská energie je spojena s nevyzpytatelností a různými nečekanými zvraty, ať už v našich osobních životech, či v rámci dění na planetě.

Planeta Venuše, která je retrográdní ve Lvu se spoji na konci týdne s Černou lunou. Náročnější čas pro vztahy a peníze. Proběhnou karmické lekce, které mohou vyvolávat různé dramatické scény.

Doporučuji tento týden využít pozitivního aspektu mezi Jupiterem v Býku a Marsem v Panně. Věnovat se svému tělu, stravě a praktickým činnostem, zejména těm, které si žádají trpělivost, pečlivost a zaměření se na detail.

Odlehčeme stravu, držme půst.


Mír do vašich srdcí

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

ROZLIŠOVÁNÍ

Rozlišovat znamená vnímat, co cítíte jako správné, nebo špatně, důvěřovat svému úsudku a jednat podle něj.

Andělé vám radí, abyste teď pohlédli na lidi a situace ve svém životě a zachovali se podle svého přirozeného vnitřního pocitu.

Naučte se rozvíjet svou intuici a požádejte anděly, ať vám pomohou rozlišovat dobré od zlého. Andělé vás budou pobízet a vést.

Budete se cítit více v bezpečí, šťastnější, silnější a budete mít ve věcech větší jasno.

Andělská moudrost vám připomíná, že správné používání rozlišovací schopnosti je nezbytné k tomu, abyste mohli dobře sloužit Vesmíru.

Afirmace: Důvěřuji své intuici.