1.8. -7.8.2022

02.08.2022

 Stále jsme pod vlivem konjunkce Marse s Uranem a Vzestupným uzlem v Býku. Předcházejme tomu, abychom byli neklidní, nervózní, chaotičtí a útoční. Můžeme mít sklony se unáhleně rozhodovat. Cílem této konstelace je budovat si život na stabilnějších a hodnotnějších základech uvnitř sebe i navenek, a to paradoxně tím, že se otevřeme změnám. Co je třeba změnit je vztah k sobě a ke všemu hmotnému, k tomu co máme a co vlastníme. K majetku, financím, půdě, přírodě. Vážit si hmotných darů, ale nelpět na nich.

Po celý týden nám bude ku prospěchu energie Slunce ve Lvu v trigonu na Jupitera v Beranu. Jupiter se nyní nachází v retrográdní fázi a vede nás k hlubšímu hloubání o našem životě a o nás samotných. Slunce i Jupiter nám dodají ohnivou energii, a podpoří naši podnikavost, tvořivost, hravost, radost a duchovní vzestup.

Užívejme si této energie a požehnání vesmíru, sledujme, v čem se cítíme fajn, co nám vytváří úsměv na tváři, co nám jde lehce, co nás zajímá a baví.

Změnou tohoto týdne je přechod planety Merkur do znamení PANNY, který nastane ve čtvrtek 4.8.2022. Zatímco je naše Já stále ještě hravé, nespoutané a bezstarostné, naše mysl začíná přebírat zodpovědnost a věnovat se hmotným otázkám života. Zesílí její rozlišovací schopnost, smysl pro praktičnost a úspory, začne si všímat detailů. V tomto čase zjistíme, v čem je třeba si udělat pořádek.

Můžeme se také těšit z aspektů planety Venuše v Raku, která vytvoří příznivé spojení s Marsem a Uranem a také krásný trigon s Neptunem. Čas vášnivých a romantických lásek a nevšedních zážitků. Poselstvím je harmonizovat rodinné i ostatní vztahy s lidmi. Vnášet do vztahů lásku, sounáležitost, soucit a odpuštění. Dívat se na vztah z nadhledu.

Pokud si nevíme s něčím rady, ptejme se : "Co by na to řekla a udělala Láska?"

Zbavovat se jakýchkoliv strachů, lpění a závislostí, které nás svazují a činí nesvobodnými, nás bude nutit Mars v Býku v kvadratuře na Saturna ve Vodnáři. Energie zesílí o víkendu. Nedělejme nic na sílu.

Propojujme se, a buďme si užiteční navzájem.

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

 KOMUNIKACE - Andělé vám připomínají, že spiritualita znamená také upřímnost a poctivost. Když mluvíte v souladu s tím, co cítíte, druzí toto souznění s pravdou vnímají a důvěřují vám.

Mluvte pozitivně. Zaměřte se v životě na to dobré a budee se cítit šťastnější a zdravější.

Komunikace je dvousměrný proces. Naslouchejte druhým se zájmem a otevřeností. Zlepší to všechny vaše vztahy.

Neustále rozmlouvejte se Zdrojem pomocí modlitby, nebo žádání, a meditace, neboli naslouchání.

Udržujte komunikační kanály neustále otevřené. Staňte se mostem k srdcím a myslím druhých. Požádejte svého anděla, aby vstoupil do vaší aury a komunikoval skrze vás vyšším způsobem.

Afirmace: Komunikuji jasně a upřímně.