10.1. - 16.1.2022

10.01.2022

 Slunce vytváří harmonickou vazbu na planetu Neptun, což přináší více schopnosti se vcítit do druhých lidí, chápat jejich potíže a problémy, věřit v lepší svět.

 Situace bude náročnější ke konci týdne, kdy nastane konjunkce Slunce s planetou Pluto. Tato konstelace může přinést na jedné straně vnitřní sílu, houževnatost, odhodlání k vlastní proměně, a víru ve vlastní schopnosti.

V opačném případě bychom se měli vyvarovat destruktivního myšlení a jednání, vystupování z pozice síly, ega a moci. Dávejme si pozor na manipulaci, ať už vlastní nebo od druhých. V rámci společnosti může zesílit vliv peněz a moci.

Další radou od vesmíru je se chovat zodpovědně a s pokorou. Stabilizovat svůj život, mít věci pod kontrolou a změnit žebříček hodnot (Slunce v Kozorohu trigon Vzestupný uzel v Býku).

Planeta komunikace a myšlení Merkur bude v napěťové vazbě na Uran a o víkendu začne jeho retrográdní fáze. Konstelace, která varuje před různými zkraty v myšlení, problémy a nehodami v dopravě, nedorozuměními v komunikaci. Může nás pozlobit technika, sociální sítě, výpadek elektřiny apod. Bude stačit málo, abychom zareagovali na vnější situaci nervozitou, hněvem, či hádkou. Vyhýbejme se stresu, postupujme krok za krokem a nespěchejme.

Retrográdní Merkur, (do 3.2.2022), nás vrací zpět k těm situacím, které si žádají přehodnocení našeho myšlení a jednání v minulosti směrem k větší samostatnosti, sebehodnotě a svobodě. Mohou se nám do života vracet "staří" přátelé. Není to vhodná doba pro nové začátky všeho druhu. Některá opatření mohou být přezkoumána a pozměněna.

Naše štěstí závisí jen na nás.

Mír do vašich srdcí.

Eva

Dopisy od Boha

(Will Bowen)

Tvé tělo tančí společně s emocemi.

Je těžké poznat, kdo v tomto tanci vede a kdo se nechává vést.

Pocítíš štěstí a hned nato se usměješ. Usměješ se a hned nato pocítíš štěstí.

Tělo a emoční stav jsou jeden pro druhého jako záložní systém.

Pohybuj se mladistvě, a budeš se mladistvě cítit.

Budeš se cítit mladistvě, a automaticky se tak budeš i pohybovat.

Využij to, co je pro Tebe snadnější, abys stvořil takovou realitu, jakou si přeješ.

Jednej jako člověk, kterým se chceš stát, a budeš se tak cítit. Ciť se jako člověk, kterým se chceš stát, a budeš tak jednat.

Obě cesty vedou ke stejnému cíli. Vydej se tou, která je pro Tebe dnes schůdnější.