10.7. - 16.7.2023

10.07.2023

Hned v pondělí zaznamenáme změnu v podobě přechodu planety Mars ze znamení Lva do znamení Panny. Tato energie bude podporovat praktické činnosti, úklid, třídění věcí i myšlenek, větší chuť do práce, zejména do takové, která si vyžádá pozornost k detailu a pečlivost. V rámci rozhodování budeme spíš uvážlivější a střízlivější. Budeme se učit neplýtvat časem ani silami, pracovat efektivněji.

Planeta myšlení a komunikace, Merkur, se rozloučí se znamením Raka trigonem s Neptunem v Rybách. Zklidní naši neklidnou mysl a rozbouřené emoce ( Merkur opozice Pluto), a nabídne nám láskyplnější a soucitnější pohled na sebe i druhé.

Přechodem Merkura do znamení Lva, který nastane v úterý, se budou naše myšlenky točit více kolem lásky, dětí, sportu, her, sexuality, a budou nás nabádat k větší hravosti a kreativitě. Je to čas vhodný pro plány do budoucnosti a organizování různých akcí, výletů, dovolených a zábavy.

Může ovšem vzrůstat i samolibé a dramatické chování, velikášství. Učme se přijímat oprávněnou kritiku a připomínky od druhých.

Největší událostí tohoto týdne je změna postavení Lunárních uzlů ve znameních, která nastane 12/7/2023 před 20 hodinou.

Vzestupný lunární uzel (Dračí hlava) se přesune po roce a půl do znamení BERANA a opoziční Sestupný lunární uzel (Dračí ohon) přejde do znamení VAH.

Postavení uzlů naznačuje jakým směrem se máme jako lidstvo ubírat a co je naším evolučním vývojem. Osa Beran -Váhy je osou partnerství a vztahů, nenásilí. Budeme vedeni přecházet směrem od Vah k energii Berana.

Převzít si z obou znamení to nejlepší. Spolupráci, empatii, ale i rozhodnost a schopnost být sami sebou, vědět co chci a kdo jsem. "Vybojovat" si lepší budoucnost! Být tvůrcem svého života!

Hned v začátku bude tvořit Pluto kvadraturu na tyto uzly, čímž se projeví tlak, který na nás bude kladem, aby k žádané proměně došlo. Může se to projevit i snahou znemožnit nám přechod k samostatnosti, aktivitě a odvaze pod vlivem různých osudových změn. 

Mír do vašich srdcí

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

Archanděl Šamuel

 Archanděl Šamuel pracuje v růžovém paprsku lásky. Tato karta pro vás znamená požehnání a ukazuje, že jste připraveni otevřít své srdce nepodmíněné lásce. Láska nezná mezí a přijímá všechny bytosti takové, jaké jsou. Láska nesoudí. Pravá láska je tak mocná, že rozpouští zranění, hněv i oddělenost. Dovolte lásce aby proudila do vašeho srdce a dotkla se těch které máte rádi, těch, které rádi nemáte, i těch, které neznáte.

Tak se vytvoří světelný most, po němž mohou chodit andělé a přinášet naději a mír. Na oplátku bude požehnán i váš život a naplní se láskou."

Afirmace: " Plamen lásky naplňuje mé srdce."