11.3. - 17.3.2024

11.03.2024

Máme před sebou láskyplný týden. 

V pondělí večer se nám přesouvá planeta Venuše do znamení Ryb. Zesílí se tím ještě vliv nedělního novoluní.

Láska a vztahy se dostanou pod vliv Neptuna v Rybách, který dodá více romantiky, fantazie, laskavosti, láskyplnosti a empatie. Lidé si budou blíž, budou více soucítit jeden s druhým. Budeme schopni snadněji odpouštět. V opačném případě tato Venuše varuje před tím, abychom se nedívali na svět skrze růžové brýle, abychom uměli odolávat pokušením a závislostem.

Je to velmi příznivý čas pro uměleckou tvořivost, naslouchání hudbě, zpěvu, obdivování krás přírody a pozoruhodných míst. Vyhledejte lidi, s kterými je vám dobře.

Díky planetě Merkur v Beranu se nám zrychlí naše mozkové závity, a schopnost se rychleji a snadněji rozhodovat.

Prožijeme i laskavou konstelaci Slunce v Rybách v sextilu na Uran a Slunce v konjunkci s planetou Neptun. Jsme velmi podporování v tom, abychom si uvědomili a procítili svou božskou podstatu, spojení s vesmírem, zdrojem, stvořitelem, Bohem.., abychom pocítili že jsme vedeni a chráněni. Můžeme se uzdravovat skrze své božství, světlo a lásku. Poznat sílu intuice. Léčivé jsou meditace a rozjímání.

Neměli bychom být lhostejní k těm, kteří jsou v nesnázích a potřebují pomoc, můžeme přispět na charitu, navštívit a potěšit staré a nemocné lidi, udělat nějaký dobrý skutek.

Znamení Ryb je posledním znamením astrologického roku, a proto nás tato energie vede k opouštění "starých a temných vod".

Důvěřujme v Boží moudrost.

Mír do vašich srdcí.

Eva


Žádná věc, která tě v životě potká, není nad tvoje síly. 

Může být maximálně nad rámec toho, co si myslíš, že zvládneš....

"Afirmace", Jan Menděl