12.7. - 18.7.2021

12.07.2021

 V noci z neděle na pondělí se planeta Merkur přesunula do citlivého znamení RAKA, kde bude působit až do 28.7.021. Po tuto dobu bude naše myšlení pod silným vlivem našich citů, emocí a nálad. Při rozhodování a jednání budou rozhodující sympatie a to, jak jsme naladěni, jak se cítíme a co uvnitř sebe prožíváme. Logika půjde stranou. Konstelace přinese více fantazie, snění a vnímavosti vůči potřebám druhých lidí, jakož i schopnost vyjádřit své pocity. Může narůstat ale i přecitlivělost na každé slovo, vztahovačnost, podrážděnost, nervozita, i urážlivost.

V těchto dnech se Merkur v Raku představí z té lepší stránky, vytvoří harmonický aspekt s Jupiterem v Rybách, čímž zesílí jeho pozitivní působení. K citlivému přístupu k druhým, se přidá i velkorysost, obětavost, štědrost, nadšení, rodinné štěstí a pozitivní nálada. Zejména začátek týdne přinese radost z cestování, příjemné prožitky a objevování nových cest.

Příjemná je i konstelace Slunce v Raku v trigonu na Neptuna v Rybách. Podpora plnění snů, plynutí, vciťování se, souhra a harmonie, více intuice, lásky, něhy a soucitu.

Koncem týdne však pozor na konstelaci Slunce v Raku v opozici na Pluta v Kozorohu. Může zesílit tlak na naši osobu a naše životy. Nenechme si nic vnutit, braňme se jakékoliv manipulaci. Rozhodujme se srdcem.

Pozorujme, kde my sami taháme za nitky, abychom dosáhli svého. Odstraňujme z našeho jednání dominanci, nevyvolávejme v druhých pocity viny, nevracejme se do minulosti ke starým křivdám. Zpracujme všechny emoce, které se v tu dobu vynoří, zejména strach.

V úterý vrcholí spojení Venuše a Marse (konjunkce) ve znamení Lva, již jsem se zmínila o tom v minulém poselství. Záleží na každém z nás, jak tuto konstelaci prožijeme. Od láskyplného spojení ženského a mužského principu, nárůstu citů, vášně, podnikavosti a tvořivosti, k požitkářství, erotice, napětí a dramatičnosti ve vztazích.

K další větší změně dochází z 18.7. na 19.7.021, kdy Černá luna opouští znamení Býka a vstupuje do znamení Blíženců, kde setrvá až do dubna příštího roku. Podrobněji popíši v příštím poselství.

Užívejte rodinného štěstí a vyjadřujte co máte na srdci.

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

ZRANITELNOST

Pouze ti, kdo jsou stateční a mají otevřené srdce, se odváží být zranitelní, protože zbourat všechny zdi a ukázat svou lidskost vyžaduje odvahu.

Vaši andělé vás vedou k tomu, abyste si uvědomili své obranné mechanismy, které vás oddělují od druhých a od Božství.

Požádejte své anděly, ať vám pomohou rozpustit vaše masky a bariéry, tak aby se mohlo ukázat vaše křehké, skutečné já, jako motýl vylíhnutý z kukly.

Odměnou je svoboda, láska a pocit vnitřní jistoty. Odvažte se být zranitelní a otevření.

Afirmace: Zranitelnost je mou silou.