13.11. - 19.11.2023

15.11.2023

Poselství z minulého týdne včetně pondělního novoluní ve Štíru bude platné i pro tyto dny. Jedná se o konstelaci Slunce ve Štíru v konjunkci s Marsem a opozicí na Uran do Býka. Pozorujme vědomě co se v nás nyní odehrává za emoce, jak reagujeme na vnější svět, co v nás převažuje, k čemu máme sklony. Možná zjistíme, že se zaobíráme příliš minulostí, vracíme se ke starým křivdám, strachům a potlačeným pocitům. Děje se to proto, abychom mohli vyléčit a uzavřít určité etapy našeho života a nevláčet je sebou dál. Tím jsme svobodnější a lehčeji se nám žije. Odpouštějme sobě i druhým, nezůstávejme v hněvu, vzteku a neživme v sobě nenávist a agresi. Uvědomujme si, kde jsme v odporu vůči někomu nebo něčemu.

Slunce a Mars ve Štíru naopak vytvoří krásný aspekt na Neptuna v Rybách. Zvou nás do světa nadpozemské lásky, propojení hlubokých citů, vášní a Božských principů v nás. Umožní nám zabývat se aktivně sny, představami, dát prostor fantazii a intuici. Být vnímavější, empatičtí a soucitní k druhým. Pod tímto vlivem budou vznikat nádherná umělecká díla. Pomáhat nám budou relaxace, procházky, masáže, meditace, zpívání a ladění se na to, co nás nabíjí pozitivní energií.

S Venuší ve Vahách v sextilu na Merkura ve Střelci nás čekají milá setkání, příjemné popovídání a různé společenské a rodinné akce. Nezapomínejme na humor, kterým můžeme okořenit náš život a vztahy. 

Mír do vašich srdcí.

Eva

Nejcennější je bezpodmínečná láska. 

Projevuje se v činech, ne slovech.

Marta Foučková