13.3. - 19.3.2023

13.03.2023

Už jenom jeden týden bude Slunce pod vládou znamení Ryb. Hned příští pondělí se přesune do znamení Berana a my přivítáme první jarní den a zároveň nový astrologický rok.

V tomto týdnu, kdy se loučíme se znamením Ryb a starým rokem, se Slunce dostane do konjunkce s planetou Neptun a Merkurem v Rybách.

Je to konstelace míru, klidu, soucitu, lásky, splynutí s Bohem, přijetí, porozumění, nenásilí, služby a pomoci. Měli bychom naslouchat své intuicí a nechat naši mysl a rozum sloužit vyšším ušlechtilým cílům. Je to volání po sounáležitosti, propojování, po jednotě a odpouštění. Pokusme se o to, i když budeme vystaveni velkým výzvám.

Toto postavení planet je totiž v neharmonické vazbě na planetu Mars v Blížencích. A ta je nesmiřitelná, chce akci, prosadit se a vybojovat si své. Hlavní zbraní jsou slova a informace.

Můžeme tedy očekávat bouřlivé debaty, obviňování, hádky a zkreslování reality. V tom lepším případě, může docházet k odhalování nečestných praktik a vést k probuzení a vystřízlivění z iluzí.

Nepodléhejme tolik všem informacím kolem nás, pamatujme, že si můžeme zvolit čemu budeme věnovat pozornost a čemu ne. Jsme zodpovědní za svou náladu a za to, jak co prožíváme. Neovládejme druhé, ovládejme svou mysl. 

Planeta Venuše se dostane ke konci týdne do neharmonické vazby s planetou Pluto. Vztahy budou podrobeny velké zkoušce, bude probíhat nutná transformace v podobě různých dramat, aby bylo zamezeno manipulaci. Sledujme své chování, zda nenese prvky ovládání druhých a potřebu mít nad nimi moc. Uvolněme sebedestruktivní sklony. Vztahy budujme, a nerozbíjejme je. 

Manipulace se projeví i ve finanční sféře.

Ze čtvrtka na pátek se přesune planeta Venuše do znamení Býka. Tomuto znamení vládne, a cítí se v něm velmi dobře. Ovlivní tak naše vztahy směrem k větší citové a finanční stabilitě a jistotám. Zavede nás do světa krásy, módy, pěstění těla i umění. Provětrejme skříně a přivítejme Jaro v novém.

Rozlučme se ze starým astrologickým rokem a uzavřeme v sobě minulost. 

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)


VDĚČNOST

 Měli byste si uvědomit, čeho všeho se vám dostalo. Když Vesmíru poděkujete za jeho dary, odpoví vám štědrostí.

Andělská moudrost vám připomíná, abyste poděkovali za všechno, co máte – hmotné i nehmotné.

Kdykoli upřímně poděkujete, je vám dáno ještě více, neboť vděčnost je klíčem otevírajícím dveře k vesmírné hojnosti.

Pěstujte si postoj vděčnosti a otevřete se přijímání lásky a hojnosti ve svém životě.

Vaši andělé se na vás budou usmívat.

Afirmace: Děkuji za všechno ve svém životě.