14.11. - 20.11.2022

16.11.2022

Sluneční aktivita Slunce ve Štíru je v tomto týdnu podporována příznivým aspektem od Neptuna a koncem týdne od Jupitera v Rybách. Pod tímto vlivem můžeme naskočit na vlny lásky, soucitu, něhy, laskavosti a duchovního probouzení se. Přijímat věci tak, jak přicházejí, nechat je plynout a odevzdat se vyšší moudrosti.

Otevřou se nám nové obzory, které obohatí a změní náš způsob života a myšlení. Budeme schopni vidět vše z té lepší stránky, neztrácet víru a optimismus. Ujasněme si, co je naším smyslem života. Přichází pomoc z vesmíru, podpora a požehnání.

Před tím, než opustí planeta Venuše a Merkur znamení Štíra, naváží harmonický aspekt s Jupiterem. Vzkaz pro naše vztahy, jak důležitá je víra, optimismus, velkorysost, upřímnost a oddanost jednoho k druhému. Naslouchání a láskyplná komunikace. Hledejme na druhých to lepší.

Od středy 16.11. se planeta Venuše posune do znamení Střelce, kde setrvá do 10.12.022. Toto postavení podpoří nadšení, spontánnost v lásce a potřebu nespoutanosti. Je to Venuše přátelská, miluje pohyb, cestování a má smysl pro humor.

Ve čtvrtek 17.11. přejde do znamení Střelce i Merkur, aby do našich myšlenek nalil optimismus a víru, rozšířil naše vědomosti a nastartovat naše dlouhodobé záměry. Mnozí pocítí chuť vycestovat.

Konstelace, která trochu kazí tento jinak vydařený týden, je kvadratura mezi Marsem v Blížencích a Neptunem v Rybách. Aspekt šálení, neupřímnosti, nepoctivosti, lží a zkreslování informací. Ověřujme si odkud informace pochází. Nepomlouvejme druhé.

Dodržujme své sliby. Tam, kde není důvěra, nemůže existovat ani Láska.

Mír do vašich srdcí.

Eva 

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper

SPOLUPRÁCE

Vyhněte se mocenským bojům, konfliktům a soupeření, jež vycházejí z touhy ega vyhrát. Spolupráce s cílem nejvyššího dobra napomáhá harmonii a pospolitosti a v každém podporuje to nejlepší. Dejte si za cíl, aby každý měl pocit uspokojení z vykonané práce. Budete tak klem sebe šířit dobrou vůli a harmonii. Andělé vás vedou k tomu, abyste lidi spojovali dohromady. Hledejte možnosti, jak si vzájemně pomáhat. Otevřete-li se sdílení, budete z toho mít prospěch a vy a andělé vašim snahám požehnají.

Afirmace: Se všemi spolupracuji.