14.2. - 20.2.2022

14.02.2022

Týden začíná dnem sv. Valentýna, svátkem lásky a zamilovaných. Jak symbolické, že právě Luna vstoupila po poledni do znamení Lva, které je mimo jiné symbolem našeho srdce a lásky. Jediné, co by mohlo tento den pokazit jsou naše myšlenky, naše očekávání a představa toho, jak by měl tento den probíhat. Nebo i přesvědčení, že se nám lásky nedostává. Na silnější vazby mezi muži a ženami upozorňuje již známá konjunkce mezi Venuší a Marsem v Kozorohu.

Ještě před tím, než se Slunce rozloučí se znamením Vodnáře, vytvoří opozici s Lunou, tedy nastane Úplněk ve Lvu, a to ve středu 16.2.2022 v 17,56 hodin. Bude probíhat na ose Lev a Vodnář, a tyto odlišné energie budou na sebe narážet. Lev touží po lásce, chce se zamilovávat, zatímco Vodnář zachovává odstup a citově se příliš neangažuje. Úplněk varuje před chladem v našich srdcích.

Odlišná je i tvořivost, Lev má na mysli svůj úspěch a potlesk, zatímco Vodnář tvoří pro dobro celku. Vylaďme tyto energie, objevme svou jedinečnost a talent, a mějme na srdci užitek pro společnost.

Úplněk nám prostřednictvím Slunce osvítí ty zákoutí naší duše, kde ještě stále mohou přetrvávat naše sobecké postoje, pýcha, namyšlenost a přehnaná důležitost. A právě nyní máme vhodnou příležitost si to uvědomit a od těchto nízkých energií se osvobodit.

Tvořme z lásky, radosti, užívejme si život v celé jeho kráse a různorodosti.

V rámci společnosti může vyvolat úplněk napětí mezi autoritami a dětmi, mezi vládnoucími představiteli a lidem.

Zároveň však probíhá na nebi příznivý aspekt mezi Jupiterem v Rybách a Uranem v Býku. Energie nečekaného štěstí, úspěchů, výher a Božího požehnání.

V pátek 18.2.2022 před 18 hodinou vstoupí Slunce do znamení RYB. Konstelace, která bude příznivá i pro další vodní znamení, Raky a Štíry. Přinese energie lásky, soucitu, vřelosti, laskavosti, sounáležitosti s druhými lidmi, být se všemi ve-smíru. Máme možnost pěstovat v sobě více víry, empatie, všímavosti, obětavosti a pomáhat druhým lidem. Navazovat kontakt s vyššími bytostmi.

Učíme se plynout, přijímat věci takové, jaké jsou.

Každá pomoc člověku je zároveň naším osobním růstem.

Mír do vašich srdcí.

Eva


Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

 ARCHANDĚL RAFAEL

Tato karta je pro vás požehnáním, neboť archanděl Rafael přináší zdraví, léčení a hojnost. Pomůže vám rozvíjet vaši intuici a vnitřní moudrost, pokud ho o to požádáte.

Archanděl Rafael rovněž ochraňuje poutníky na cestách, takže je to šťastná karta, pokud se chystáte cestovat.

Jestliže jste léčitelé nebo si jimi přejete být, archanděl Rafael k vám bude posílat Božskou energii.

Pracuje v zeleném paprsku léčení a rovnováhy, a proto si představte, že vás obklopuje jasné zelené světlo, a požádejte jej o vedení.

Afirmace: Užívám si pocitu štěstí, zdraví a hojnosti.