14.6. - 20.6.2021

14.06.2021

 Pondělkem vrcholí v pořadí druhá kvadratura mezi Saturnem a Uranem, která je hlavní dominantou tohoto roku. Třetí, poslední, nastane v prosinci.

Ukazuje na sílící proces střetu starého s novým. Na přeměnu, transformaci, kdy staré a nefunkční je nuceno ustoupit novému svobodnějšímu a pokrokovějšímu systému.

Tento proces se odehrává nejen v oblasti společenské a politické, ale i uvnitř každého z nás. Pokud chceme změnu a toužíme po svobodnějším řádu, nemůžeme jet sami ve stejných programech mysli, jako dříve. Kontrolujme, zda neulpíváme v minulosti a nevracíme se ke starým křivdám. Zda neopakujeme staré scénáře. Pusťme je. Pokud jsme v emocích, jsme v minulosti. Důležitá je přítomnost, kterou si zároveň připravujeme svou budoucnost.

Nová doba si žádá nové myšlení a kultivaci charakteru. Pomůže nám v tom planeta Pluto v trigonu na Černou lunu v Býku. Uvědomění si vlastním hodnoty a vnitřní síly. Objevení a ovládnutí svých nevědomých procesů.

Slunce v Blížencích tvoří kvadraturu na planetu Neptun a ukazuje na probíhající proces, který nás varuje před iluzí, lží a pomýlením. Věnujme pozornost čemu věříme a co si namlouváme. Mohou přijít zklamání a rozčarování, pravda vyjde najevo a může bolet. Pokud nám vadí jaká faleš kolem nás probíhá, je nutné se podívat do svého života, kde nectíme my sami pravdu.

Víkend již bude probíhat ve jménu blížícího se pondělního Slunovratu, vstupu Slunce do znamení RAKA.

Radujte se a oslavujte návrat Světla!

Mír do vašich srdcí.

Eva


Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

 UZNÁNÍ

Postarejte se o sebe tak, že uznáte svá přání, tužby a potřeby a podnikněte konkrétní kroky pro jejich naplnění. Zkoumejte a registrujte své dary, nadání a úspěchy.

Když přijmete všechny své stránky, budete se cítit zakotvení a budete si věřit. Potom můžete upřímně uznávat i druhé.

Všímejte si kladných vlastností lidí, s nimiž se setkáváte, a podporujte je, aby se ve vaší společnosti cítili uvolněně a dobře.

Andělská moudrost vám připomíná, abyste si uvědomili, kdo skutečně jste - vyspělý duch v lidském těle. Když uznáte svůj duchovní rozměr, sladíte se se svým pravým já a váš duch se začne vznášet.

Afirmace : Cením si toho, kdo skutečně jsem.