17.10. - 23.10.2022

17.10.2022

Na nebi se objevují zvláštní kombinace energií. Na jedné straně uzavírá Slunce ve Vahách konjunkci se svou vládkyní Venuší a na druhé straně vytváří napěťový aspekt, kvadraturu, s planetou Pluto. Dvě zcela protichůdné energie- láska, spojení, klid, mír, a na druhé straně ovládání, dominance, nepokoj a boj. Co v nás převládne?

Znamení Vah a planeta Venuše nás vedou celý měsíc cestou lásky, tolerance, empatie, schopnosti se dohodnout s druhými a spolupracovat. Vytvářejí mírumilovné prostředí bez násilí. Poselstvím je láska k sobě a k bližnímu, snaha o vyrovnanost a vnitřní harmonii.

Abychom mohly zažívat vnitřní klid a mír, je nutné zvládnout kvadraturu od Pluta, které nám může harmonii narušovat. Požaduje od nás proměnu, změnu starého za nové, transformaci. Vynese na povrch naše nevědomé Ego stavy, emoce, abychom si jich všimli, přijali je a transformovali. Můžeme být proto chvílemi vytrženi z rovnováhy a nemile překvapeni, co se v nás odehrává. Pozorně si všímejme jaké situace v nás vyvolávají jaké emoce a věnujme jim pozornost.

Kvadratura od Pluta nám ukáže odvrácenou, temnější část v nás, která si ovšem žádá také přijetí. Slunce s Venuší ve Vahách nás vede k lásce k sobě, a tak si řekněme "I toto jsem já".

Pluto bude také tlačit na Venuši ve Vahách, aby došlo k narovnání a zharmonizování vztahů, odstranění starých forem spolužití. Patří sem i změna hodnot, změna postoje k penězům. Usnadní nám to harmonický aspekt Venuše s Marsem.

Abychom se pustili starých vzorců myšlení a měli dost energie nastolit změnu v našich životech, se postará trigon mezi Sluncem ve Vahách a Marsem v Blížencích. Období mentální i fyzické aktivity, zvídavosti, činorodosti a odvahy vyjádřit své myšlenky a názory.

Nacházíme se v období, kdy tlaky na transformaci každého z nás každým dnem sílí. Je to doba, kdy staré se zuby nehty chce udržet u moci a vlády nad námi, ale nové je nekompromisní a vyžaduje změnu (Saturn kvadratura Uran). Udělejme krok vpřed, pomůžeme tím sobě i celé planetě.

V neděli 23.10.2022 ve 12,37 hod. se Slunce rozloučí se znamením Vah a vstoupí do znamení ŠTÍRA. Přichází nejhloubavější, nejtajemnější a nejzáhadnější znamení Zvěrokruhu.

Neděle bude již ovlivněna energiemi nadcházejícího Novoluní ve Štíru včetně částečného zatmění Slunce (25.10.), v naší zemi pozorovatelné.


Buďme si vědomi svých myšlenek, emocí a činů.

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper

CTIŽÁDOST 

Najděte a naplňte svůj vnitřní potenciál a věnujte se velkým vizím. Najděte moudrost, která vám umožní usilovat o skvělé a nádherné věci. Poté si dopřejte více pohodlí, abyste mohli zkoumat své sny. 

Požádejte o pomoc anděly a oni vám nabídnou vedení a inspiraci, jak pozvednout své vědomí a začít žít na vyšší úrovni. 

Umožněte svému duchu vzlétnout a směřujte k Božství.

Afirmace : "Mířím k tomu, co je skvělé a nádherné."