18.12. - 26.12.2023

21.12.2023

Než se Slunce definitivně rozloučí se znamením Střelce, vyzve nás k tomu, abychom pozorovali čemu a komu věříme, do čeho vkládáme svou energii a naději, a v čem berou za své naše iluze. Nenechme se vtáhnout do pocitu, že nás druzí klamou, že jsme chudáčci, kteří na druhé doplácí. Vždy se obraťme k sobě a hledejme důvod, proč si takovou realitu vytváříme. V čem jsme třeba my sami nespolehliví nebo nemluvíme pravdu. Možná si všimneme, v jakém chaosu žijeme a v čem jsme naprosto nepraktičtí a překračujeme nastavené hranice.

Na nečekané výdaje, zejména za techniku, ale i na citové zvraty upozorní Venuše ve Štíru, která uzavře opozici s Uranem v Býku. Při nákupech nespěchejme a buďme obezřetní. Nečiňme žádná vážná rozhodnutí.

V pátek 22.12.2023 se energie naprosto změní, protože Slunce vstoupí brzo ráno ve 4,31 hodin do znamení Kozoroha. Nastává Zimní Slunovrat, roční období Zima. Budeme vedeni k tomu, abychom začali brát život více vážně a doopravdy, to znamená zodpovědně za vše co děláme, co prožíváme, jak se cítíme, jaké tvoříme vztahy a co k sobě přitahujeme. Budeme se učit větší trpělivosti, kázni, morálce a vytrvalosti. To nejdůležitější co od nás požaduje znamení Kozoroha je přijetí řádu do svého života, systematičnosti a dodržování pravidel.

Vyspělý a velmi vědomý Kozoroh je pak člověk moudrý, vyzrálý, důvěryhodný, skromný a pokorný.

Slunce v Kozorohu se hned dotkne retrográdního Merkura a společně vytvoří nádherný harmonický aspekt s planetou Jupiter. Je to předpoklad příjemně prožitých svátků vánočních v duchu tradic, v radosti a hojnosti. Ovšem za předpokladu, že si budeme více vědomi svých myšlenek a v rámci komunikace nebudeme chtít mít první ani poslední slovo. Názorové rozdílnosti bude třeba pak řešit s tolerancí a láskou, neboť se retrográdní Merkur vrátí zpět do znamení Střelce, a ten se se svou pravdou nepáře.

Štědrý den patří narození Ježíše Krista, který již před 2000 lety přinesl učení bezpodmínečné Lásky.

Vedl lidi k lásce, která nesoudí a nekritizuje, k soucitu, snášenlivosti, k pokoře a odpuštění. Byl a je nositelem té nejvyšší úrovně vědomí zde na planetě. Narození Krista je oslavou Světla a Naděje.

Nechť se i v našich srdcích zrodí Láska a naděje.

Požehnané vánoční svátky.  

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper

Archanděl Chamuel 

Archanděl Chamuel pracuje v růžovém paprsku lásky. Tato karta pro vás znamená požehnání a ukazuje, že jste připraveni otevřít své srdce nepodmíněné lásce. 

Láska nezná mezí a přijímá všechny bytosti takové, jaké jsou. Láska nesoudí. Pravá láska je tak mocná, že rozpouští zranění, hněv i oddělenost.

 Dovolte lásce aby proudila do vašeho srdce a dotkla se těch, které máte rádi, těch, které rádi nemáte, i těch, které neznáte.

Tak se vytvoří světelný most, po němž mohou chodit andělé a přinášet naději a mír. Na oplátku bude požehnán i váš život a naplní se láskou."

Afirmace: " Plamen lásky naplňuje mé srdce."