18.7. - 24.7.2022

19.07.2022

 Týden začíná přechodem planety Venuše do znamení Raka. Její pozornost se nyní obrací k rodině, ať už je to společná rodinná dovolená, nebo různé domácí práce, péče o rodinné mazlíčky, práce na zahradě, sklízení úrody, pečení, vyváření dobrot nebo zavařování. Vše je prodchnuto citem a láskou. Tato Venuše přináší více romantiky, něhy, laskavosti a jemnosti do našich vztahů.

Rodinnou pohodu by mohla narušit o víkendu přílišná angažovanost, přehánění, starostlivost, ale i přemíra nakupování a utrácení peněz za zbytečnosti (Venuše kvadrát Jupiter). Nezveličujme své citové potřeby.

Slunce, které je v konjunkci s Merkurem na posledních stupních Raka, se dostává do opozice s planetou Pluto. Zde je potřeba být na pozoru a všímat si situací, které by nás mohli rozhodit a dostat do nepříjemných emočních stavů, díky naší mysli a přecitlivělosti. Nedejme prostor cizí manipulaci ani své vlastní. Sledujme jaký druh emocí se v nás rodí a jak s nimi umíme nakládat. Nedovolme žádnému druhu strachu aby nás ovládal.

Další změna nastává ve středu 20.7.022, kdy se přesune planeta Merkur do znamení Lva. Naše mysl se rozzáří, bude plná tvůrčích myšlenek a nápadů, pomůže nám snadno a lépe něco naplánovat, uspořádat a zorganizovat. O víkendu se pak dostane tato planeta do příznivého aspektu s Jupiterem, a tím bude podpořena i příjemná komunikace mezi lidmi, chuť se prezentovat, bavit se, sportovat, nadšení, optimismus a dobrá nálada.

Důležitou astrologickou událostí je pak vstup Slunce do znamení LVA, v pátek 22.7.2022 po 22 hodině. Po dobu jednoho měsíce můžeme využít této energie pro jakoukoliv tvořivou práci, hodně sportovat, bavit se, radovat se, navštěvovat kulturní akce a užívat si života. Můžeme se zaměřit na to, v čem bychom se rádi seberealizovali, co nás těší, v čem jsme dobří a v čem se cítíme zdravě sebevědomí. Slunce ve Lvu nám dodá potřebnou odvahu a nadšení. Otevře naše srdce lásce. Stínovým projevem energie Lva je nárůst sobectví, sebestřednost, pýcha a nadvláda. Buďme sami sebou, milujme sebe, druhé, život, a rozdávejme lásku.

Spojme se se svým srdcem.

Mír do vašich srdcí

Eva


Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

SMÍCH je zázračný lékař. Zbavuje strachu, a když se zasmějete, jste šťastnější, rozjasněnější a uvolněnější.

Pamatujte, že andělé létají proto, že se berou lehce, a tak se povzneste nad všemožné obtíže a vnímejte situace z té veselé stránky. Smějte se sobě a s druhými.

Když se uvolníte a zasmějete, vaši andělé vám vnuknou nové nápady a myšlenky, které mohou obtíže proměnit v potěšení.

Smích je sluneční světlo, které rozpouští temnotu, takže buďte veselí, hraví a radostní.

Afirmace: Ve všem vidím humor..