18.9. - 24.9.2023

18.09.2023

A máme tady poslední týden, kdy Slunce putuje znamením Panny. Planeta Merkur se již od víkendu rozběhla vpřed znamením Panny a poskytuje tak možnost se lépe orientovat na přítomnost, poučit a vyvarovat se z chyb z minulosti a s jasnou myslí směřovat vpřed. Uvolnit různá nedorozumění a komplikace v komunikaci, které nastaly díky naší dřívější zavirované mysli.

Snadněji budou probíhat různé úmluvy, jednání, vyřizování, obchodní styky i doprava.

Novoluní v Panně v trigonu na Urana, které proběhlo minulou sobotu, a stále ještě můžeme jeho vliv využívat, nám poskytuje možnost nastolit v našem každodenním životě Změnu. Především takovou, která pomáhá udržovat naše fyzické i mentální tělo zdravé.

K tomu nám mohou pomoci různé očistné kúry, zdravá strava, dýchací techniky, meditace, sport a pohyb. Panna nám pomůže s pravidelností a s rituály.

Důležitá je práce s myslí. Pomocí rozlišování zkoumejme své myšlenky a opouštějme takové, které nás tíží a odčerpávají nám energii. Zdravá mysl je pro zdravé tělo zásadní. A platí, že "ve zdravém těle, zdravý duch".

Týden je vhodný i pro úklid, třídění, práce na zahradě, zavařování apod..

Slunce v Panně uzavře opozici s planetou Neptun. Může v nás vyvolávat různé romantické touhy a představy, snění. Rozběhne se naše fantazie. Ovšem pozor na iluze, chaos, zbožná přání a odklon od reality. Budeme konfrontováni s našimi závislostmi, emocemi a zlozvyky. Nepřehánějme to s léky, omamnými látkami, ani alkoholem.

Abychom vše ustáli a našli v sobě pevnou vůli, sílu, odhodlání, houževnatost a vytrvalost se postará Slunce v Panně v harmonickém aspektu na planetu Pluto.

Týden přináší i podporu pro harmonizaci mezilidských a láskyplných vztahů díky Venuši ve Lvu a planetě Mars ve Vahách.

Se znamením Panny se rozloučíme o víkendu, kdy v sobotu 23.9.2023 v 8,54 hod. se přesune Slunce do znamení VAH. Nastává Podzimní rovnodennost, neboli začátek podzimu.

Přichází měsíc, který nás bude vyzývat ke spolupráci a harmonii.

Mír do vašich srdcí

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

SPOLUPRÁCE

Vyhněte se mocenským bojům, konfliktům a soupeření, jež vycházejí z touhy ega vyhrát. 

Spolupráce s cílem nejvyššího dobra napomáhá harmonii a pospolitosti a v každém podporuje to nejlepší.

 Dejte si za cíl, aby každý měl pocit uspokojení z vykonané práce. Budete tak kolem sebe šířit dobrou vůli a harmonii.

 Andělé vás vedou k tomu, abyste lidi spojovali dohromady. Hledejte možnosti, jak si vzájemně pomáhat. 

Otevřete-li se sdílení, budete z toho mít prospěch i vy a andělé vašim snahám požehnají.

Afirmace: Se všemi spolupracuji.