19.4. - 24.4.2022

19.04.2022

Ještě v úterý můžeme vnímat působení kvadratury mezi Sluncem v Beranu a Plutem v Kozorohu. Konstelace, která zavání snahou o prosazení své vůle dominancí, silou, agresivitou a manipulací.

Ve středu 20.4.022 ve 4,23hod. se pak už Slunce přesune do zemského znamení BÝKA.

Pocítíme změnu. Akční a často uspěchaná energie Berana je nahrazena zemitou energií Býka, která nabízí větší klid, uzemnění, rozvahu, stabilitu a pohodu. Potřebu více si věcí a života užívat. Znamení Býka nám pomůže rozkvést do krásy a žít v hojnosti. Tím se nemyslí jen krása a hojnost vnější, ale i vnitřní. Pomůže nám uspořádat si žebříček hodnot. 

Slunce bude po dobu jednoho měsíce, tj. do 21.5.022 pod vlivem vlídné planety Venuše. Ta se nachází v Rybách a tvoří příznivý sextil na Merkura do Býka. Pomůže nám vyladit naše mentální nastavení, komunikaci, opustit vulgarismy, nadávky a osočování. Přináší více empatie, laskavosti, zdvořilosti a lásky do myšlenek i slov. Povede nás k zamyšlení, jak si vážíme svého těla, jako chrámu své duše, a jakou péči mu dopřáváme. Kvadratura Saturna na lunární uzly do Býka a Štíra, nás poučí o propojení emocionality s naším tělem. O tom, jak negativní dopad má strach na naše zdraví. 

Období Býka nás vede do přírody, obdivovat její krásu a čerpat uzdravující energii. Učí nás houževnatosti, vytrvalosti a praktickým dovednostem. Je kladen důraz na poctivost a spolehlivost. Zjistíme, jaký vztah máme sami k sobě a jak si sebe vážíme. 

Největší slabinou Býka je hromadění, lpění a sklony k závislostem, tvrdohlavost a odpor ke změnám. 

O víkendu nepodléhejme pesimismu, starostem a špatné náladě pod vlivem kvadratury Merkura se Saturnem. Nepřipouštějme si víc povinností než je zdrávo. Mějme na paměti, že dotěrné myšlenky můžeme vypnout.

Zanesme lásku a krásu do našich životů.  

Mír do vašich srdcí. 

Eva


Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

 HOJNOST

Nastal čas, kdy se váš život má naplnit hojností, láskou a úspěchy.

Z nevyčerpatelného univerzálního zřídla čerpáte přesně tolik, kolik si podle svého přesvědčení zasloužíte. Andělská moudrost vám teď připomíná, abyste důvěřovali sobě i tomu, že si zasloužíte víc. Tak k sobě přitáhnete hojnost a skutečné bohatství života.

Chcete-li cítit, že vás obklopuje láska, otevřete své srdce druhým.

Rozhodněte se dělat to, co vás naplňuje nejvíce, a andělé vám přinesou radost, uspokojení a úspěch.

Otevřete se přílivu prosperity tím, že budete vlídně přijímat, ochotně dávat a za všechno děkovat. Těšte se ze všeho, co máte, a dostanete ještě víc.

Afirmace : Zasloužím si lásku, prosperitu a úspěch.